Počet nehnuteľností: 3

Daniel Gallik

Práca realitného makléra nebola pre mňa nikdy vysnívanou alebo tzv. „drem job“. K realitám ma dostal môj kamarát, ktorý ma rok presviedčal, kým som sa odhodlal pridať sa k nemu do realitnej kancelárie. Postupom času ma táto práca začala zaujímať a po troch rokoch priameho predaja som dostal ponuku, že by som mohol založiť pobočky, byť manažérom, starať sa o chod pobočiek a vyhľadávať nových maklérov.

Dokopy sa na realitnom trhu pohybujem už 10 rokov a na tejto práci ma najviac baví „voľnosť“, môžem si nastavovať svoj time management. Po ukončení práce v predošlej realitnej kancelárií, kde som bol 8 rokov, sme sa s Martinom Štrbákom spojili a spoločne sme založili SaleA- Váš partner v realitách. Po predchádzajúcej skúsenosti v realitnej kancelárií som vždy vedel, že chcem pokračovať v tejto práci. Bol som pripravený na všetky alternatívy, či ísť na vlastnú päsť alebo sa niekde pričleniť.

V SaleA som už rok a s Martinom sa nám spolupracuje výborne. Aktuálne sa ako nová firma snažíme stabilizovať na trhu, ustáliť platformu, ktorú sme si predsavzali, že budeme poskytovať. Chceme doplniť existujúce pobočky a zlepšovať náš systém a služby, ktoré poskytujeme našim partnerom.

 

Poloha

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Daniel Gallik"