Počet nehnuteľností: 22

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 10 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave a následne 5 rokov pracoval v bankovníctve. Práve v banke som zistil, že viem klientom pomôcť pri hľadaní vhodných riešení, či už pri úveroch alebo investíciach. Avšak bolo to vždy odmedzené ponukou banky. Nevedel som klientom poskytnúť komplexné riešenie. A stále som cítil, že chcem robiť niečo iné, aj keď som konkrétne nevedel čo. Tak som podal výpoveď. Bolo to v roku 2012.

Oslovil ma známy, ktorý vlastnil realitnú kanceláriu, aby som vyskúšal prácu realitného makléra. Dlho som váhal, pretože som v tomto biznise nevidel svoju budúcnosť, avšak povedal som si, že to vyskúšam. A tak som začal. Ono to oslovenie neprišlo len tak. Zo súkromného života aj z práce v banke ma ľudia poznali ako človeka so zodpovedným prístupom, vytrvalosťou, ľudskosťou, chuťou pracovať a učiť sa nové veci. Ako sa hovorí išiel som štastiu naproti. Dodnes toto rozhodnutie považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Lepšie je byť pripravený ako prekvapený.

Začiatky pre mňa boli náročné. Väčšina mojich telefonátov a stretnutí bola neúspešná. Avšak nie som človek, ktorý sa vzdáva ľahko. A tak som bojoval. A postupne prichádzali väčšie a väčšie úspechy. Najskôr vo forme finančnej a neskôr vo forme spokojných klientov, odporúčaní a pozitívnej spätnej väzby na môj prístup, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľností. Za čo som nesmierne vďačný a zároveň je to obrovský záväzok, nepoľaviť a stále byť pre klientov prínosom.   Dnes povolanie realitného makléra milujem, robím ho rád, profesionálne a s plnou oddanosťou svojim klientom.

Realitný biznis a trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení, prichádzajú nové technológie a možnosti reklamy, klienti sú každým rokom náročnejší a vzdelanejší. Aby som bol pre klientov pridanou hodnotou a mali u mňa maximálne profesionálny servis, či už po stránke odbornej, marketingovej ako aj ľudskej, neustále sa vzdelávam. Dnes už musí byť kvalitný a profesionálny servis samozrejmosťou.

S mojimi 10 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 380 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok. Sledujem aktuálny vývoj trhu s nehnuteľnosťami.

Nové technológie, doba webová a neustále zmeny na trhu s nehnuteľnosťami si vyžadujú pri predaji využívať moderné nástroje: video obhliadky, 3D virtuálne obhliadky, zábery z dronu, virtuálny home staging, samostatné webové stránky a prezentáciu nehnuteľností na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube). A toto všetko robím a ako vyzerá výsledok si pozrite tu: https://ernestdroncovsky.sk/ako-pracujem

Samozrejme život nie je len o práci. Je aj o tom vychutnávať si voľné chvíle, čas s rodinou a priateľmi. Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Pobyt v prírode mi pomáha načerpať novú energiu.

Potreby klientov sú u mňa na prvom mieste a to hlavne, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov. Na opačnej strane, aby kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Odpoveďou, či svoju prácu robím na vysokej úrovni sú klienti, ktorí sa na mňa obracajú aj po 5 rokoch. Ďakujem za dôveru a verím, že budem vedieť pomôcť aj vám.

Chcete predať nehnuteľnosť? Poraďte sa so mnou o cene a stratégii.

Som tu pre vás

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

21 Recenzií

(21 Recenzií)
 1. SaleA
  24. februára 2021

  Manželia Jameční

  Dobrý deň pán Drončovský,

  touto cestou by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a zároveň za predaj nášho bytu. Všetko prebehlo bez problémov v priebehu necelých 3 mesiacov a to v čase koronakrízy, keď sme ani nedúfali, že sa to podarí. Nemali ste problém s komunikáciou a obhliadkami ani cez víkendy, čo je obrovské plus pre pracujúcich ľudí. Nepoznáte odpoveď “nedá sa” a vždy hľadáte ideálne riešenia pre klienta. Keby sme ešte niekedy chceli využiť služby makléra, s určitosťou vieme, že sa obrátime opäť na Vás.

  Ďakujeme!

 2. SaleA
  24. februára 2021

  Peter a Kristína Porubcovci

  Radi by sme poďakovali a zároveň odporučili p. Drončovského, ktorý nám predal byt v Žilina. Boli sme nadšený tým, čo bolo na videu bolo aj v realite. Jeho jednanie bolo profesionálne, pri prehliadke nás previedol po byte a vedel o ňom všetko, obhliadku sme si vedeli prispôsobiť podľa nášho programu, keď sme potrebovali vedieť rozmer pohotovo nám zmeral priestor meračom, čo nás príjemne prekvapilo. Vybavil za nás všetky nutnosti ako boli dokumenty a iné, všetko korektne a rýchlo. Jediná naša starosť bola prečítať si a podpísať dokumenty. Za nás presne takto má vyzerať profesionál. Vybavil čo bolo potrebné a my sme si len užívali pocit, že pôjdeme do svojho nového bytu. Ďakujeme.

 3. SaleA
  24. februára 2021

  Jan Beneš.

  S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic – od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.

 4. SaleA
  24. februára 2021

  Brezinová Jana s rodinou

  Vážený pán Drončovský,chcem Vám v mene celej našej rodiny poďakovať za úspešné zvládnutie predaja našej nehnuteľnosti.

  Osobitne oceňujeme Váš profesionálny ako aj odborný prístup, dobré rady, ochotu a pružnosť, prejavený entuziazmus a v neposlednej rade ” ľudské vnímanie” a prístup.

  Prajeme Vám do ďalšieho života veľa energie a úspechov tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti, aby Vaše zanietenie zamerané na výkon a ľudský rozmer vnímania, Vás posunul vo Vašom živote smerom, akým si želáte…

  Veľa šťastia a ďakujeme

 5. SaleA
  24. februára 2021

  Manželia Hraškovci

  Dobrý deň p. Drončovský. S Vašimi službami sme boli mimoriadne spokojný. A to ako pri kúpe, tak aj predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa nám páčilo, že ste si vždy našiel čas, dokonca myslím jedna obhliadka bola v nedeľu. Všetko prebehlo hladko, prepisy energií, porada s hypo procesom, porada pri poistkách, obhliadky. Veľmi nás to odbremenilo. Ďakujeme.

 6. SaleA
  24. februára 2021

  Peter Kontšek

  So službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatné boli požiadavky klienta.

 7. SaleA
  24. februára 2021

  MUDr. Štefan Dlugoš

  Ďakujem pekne ešte raz za sprostredkovanie predaja chaty. Predovšetkým si vážim Vašu profesionalitu,rýchlosť, korektné vystupovanie a dodržiavanie časového harmonogramu v jednaní. Ešte raz veľmi pekne Ďakujem. S pozdravom.

 8. SaleA
  24. februára 2021

  Ing. Milan Pětroš

  S Vaší prací při koupi dnes již mé nemovitosti jsem byl spokojený. Oceňuji především profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Přeji Vám a firmě pro kterou pracujete mnoho dalších pracovních úspěchů.Vám osobně ještě pevné zdraví a spokojenost v životě. S pozdravem.

 9. SaleA
  24. februára 2021

  Štefan Tomáš

  Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK, zo Žiliny, jednou z nich bola aj RK, ktorú zastupoval p. Drončovký. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale zistilo sa, že niektoré časti domu nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť a potrebné veci dotiahol do zdárneho konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drončovskému ešte raz poďakovať. S úctou.

 10. SaleA
  24. februára 2021

  Viera Šimková

  Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie pánovi Drončovskému za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálny prístup. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.

 11. SaleA
  8. marca 2021

  V prvom rade treba pochváliť profesionálny prístup pána Drončovského k mnou predávanej nehnuteľnosti, ktoré zhrniem v nasledujúcich bodoch:

  Už od prvého momentu, teda nášho prvého stretnutia s maklérom som mal pocit, že sme naladený na spoločnú vlnu, pre spoluprácu bolo dobré, že firma používa pretlačené formuláre ktoré previedli prvým stretnutím a nemohlo sa stať, že by sme na niečo zabudli

  Profesiáona Prezentácia ponúkanej nehnuteľnosti klientom:

  • maklér bol vždy dochvíľny a snažil sa rozhovorom klienta príjemne naladiť, čoho svedkom som bol vždy pri mojom príchode,

  • naše prehliadky začínali príjemným rozhovorom, ktorý prešiel do pozvoľnej prehliadky nehnuteľnosti,

  • ukončenie prehliadky nehnuteľnosti bolo sprevádzané vo väčšine prípadov úsmevom na strane predávajúceho ale aj potenciálneho kupujúceho.

  Ako klient p. Ernesta som bol spokojný, ako prebiehal predaj mojej nehnuteľnosti. S úsmevom na perách budem spomínať na chvíle strávených s potenciálnymi kupujúcimi. Som rád že počas predaja, keď došlo k nepríjemným situáciám môj maklér mal poruke riešenia, ktoré boli prekonzultované s právnikom. No a aby tu neboli samé pozitívne postrehy je na škodu, že nezostal čas po úspešnom predaji a odovzdaní nehnuteľnosti na obed v príjemnom prostredí.

  Ing. Filip Baláži

 12. SaleA
  16. decembra 2021

  Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom ktorý sme kúpili, byt ktorý sme predali a pribral si k tomu ešte pozemok ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť.

  Martin Zmeškal

 13. SaleA
  16. decembra 2021

  Profesionálny prístup, výborná komunikácia a korektnosť. Sme veľmi spokojní so službami p. Drončovského, môžeme len odporučiť.

  Pavol Šelian

 14. SaleA
  16. decembra 2021

  Kúpa prvej nehnuteľnosti je vždy významný míľnik v živote a som veľmi rada, že kúpu môjho bytu sprostredkoval práve pán Drončovský. Bol vždy k dispozícii, profesionálne, ochotne a promptne zodpovedal všetky moje otázky, sprostredkoval bezproblémovú komunikáciu medzi mnou a pôvodnými majiteľmi. Celý proces kúpy nehnuteľnosti od obhliadok, cez rezervačnú zmluvu, vypracovanie kúpnej zmluvy a zapracovanie pripomienok, pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru, až po odovzdanie nehnuteľnosti bol bezproblémový a príjemný. Pána Drončovského by som jednoznačne chcela odporučiť všetkým, ktorí plánujú kupovať či predávať nehnuteľnosť. Prajem mu v pracovnom živote veľa úspechov a veľa takých spokojných klientov, ako som bola ja.

  Sandra Garajová

 15. SaleA
  16. decembra 2021

  Pán Ernest Drončovský je expert v realitách. Pri svojej práci využíva netradičné spôsoby prezentácie nehnuteľnosti, čo je veľmi zaujímavé pre klienta. Spolupráca s ním bola vysoko profesionálna, písomné podklady a zmluvy boli pripravené rýchlo a bezchybne, komunikácia bola bez problémov. Je ochotný, ústretový a dokáže sa vžiť do potrieb klienta. Jednoznačne jeho služby odporúčam.

  Greta Dugovičová 

 16. SaleA
  16. decembra 2021

  Velka spokojnost. Vsetko prebehlo hladko. Vynimocne ocenujem, ze sa dane slovo dalo spolahnut a aj ked boli spatne pokusy inych zaujemcov dodatocne navysovat cenu, pan Droncovsky stal za rezervacnou zmluvou. Ferove jednanie.

  Richard Gróf 

 17. SaleA
  16. decembra 2021

  Spolupráca s p. Drončovským bola profesionálna a efektívna. Takto si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom – komunikácia na vysokej úrovni, všetko potrebné zariadené rýchlo. O každom kroku nás p. Drončovský informoval, čo nas udržiadavlo v istote, že všetko ide hladko a je na dobrej ceste k úspešnému vybaveniu. Ak by som znovu kupoval alebo predával nehnuteľnosť, obrátil by som sa priamo na p. Drončovského. Jeho služby môžem len odporučiť.

  Lukáš Hodoň 

 18. SaleA
  16. decembra 2021

  Pri výbere nového bývania snov je vždy veľa premenných, ktoré hrajú úlohu. Realitný maklér je vo väčšine prípadov jednou z nich s pánom Drončovským sa spolupracovalo na jednotku. Veľmi férovo stanovil podmienky na zmluve pre obojstrannú spokojnosť. Vždy efektívna komunikácia veľa vecí uľahčila. Veľmi ma potešila aj nápomocnosť pri preberaní nehnuteľnosti. Od oslovenia, cez obhliadku až po preberanie bolo všetko transparentné, rýchle a bezproblémové. Určite odporúčam

  Tomáš Tomo Rebro

 19. UNIQteam
  11. októbra 2022

  Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom, ktorý sme kúpili, zároveň predal byt, ktorým sme financovali kúpu domu a pribral si k tomu ešte pozemok, ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém, ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť. Martin Zmeškal

 20. UNIQteam
  4. januára 2023

  Profesionálny prístup, výborná komunikácia a korektnosť. Sme veľmi spokojní so službami p. Drončovského, môžeme len odporučiť. Pavol Šelian

 21. UNIQteam
  4. januára 2023

  Kúpa prvej nehnuteľnosti je vždy významný míľnik v živote a som veľmi rada, že kúpu môjho bytu sprostredkoval práve pán Drončovský. Bol vždy k dispozícii, profesionálne, ochotne a promptne zodpovedal všetky moje otázky, sprostredkoval bezproblémovú komunikáciu medzi mnou a pôvodnými majiteľmi. Celý proces kúpy nehnuteľnosti od obhliadok, cez rezervačnú zmluvu, vypracovanie kúpnej zmluvy a zapracovanie pripomienok, pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru, až po odovzdanie nehnuteľnosti bol bezproblémový a príjemný. Pána Drončovského by som jednoznačne chcela odporučiť všetkým, ktorí plánujú kupovať či predávať nehnuteľnosť. Prajem mu v pracovnom živote veľa úspechov a veľa takých spokojných klientov, ako som bola ja. Sandra Garajová

 22. SaleA
  31. marca 2023

  Perfektné spracovanie,pekná vizualizácia dobrá práca 👍 ďakujeme
  Peter S.

 23. SaleA
  31. marca 2023

  Vašu prezentáciu som si prezrela a môžem skonštatovať, že je na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Vaša forma spracovania ponuky je nadštadartná. Poďakovanie patrí aj Vášmu zohratému tímu realitnej kancelárie. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
  Zlatica M.

 24. SaleA
  11. apríla 2023

  Ochotný prístup, profesionalita, skúsenosti, dobré nápady, super spolupráca, určite odporúčam.

  Martin Mazák

Pridať hodnotenie