Počet nehnuteľností: 13

Ernest Drončovský

Vyštudovať vysokú školu a nájsť si dobrú prácu. Takto to začalo aj u mňa. 5 rokov štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave odbor bankovníctvo. Potom moje prvé dve zamestnania v odbore, ktorý som vyštudoval. 3 roky v Istrobanke (dnes už ČSOB) a 2 roky v Dexia banke Slovensko (dnes už Prima banka Slovensko). Pracoval som profesionálne a s plným nasadením, no ohodnotenie mojej práce a úsilia neprichádzalo, tak som sa rozhodol pre zmenu. Dal som výpoveď a vrhol sa do hľadania novej práce. Povedal som si, že chcem prácu, kde môj príjem bude závisieť od mojej výkonnosti, budem v nej mať voľnosť na realizáciu a budem sa neustále musieť vzdelávať.
Bolo to v roku 2012 a tu zrazu prišla ponuka na prácu, dnes by som to nazval už povolaním, realitného makléra. Prečo povolanie? Čítajte ďalej a dozviete sa. Rozhodol som sa to skúsiť. Dodnes tento deň považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.
Začiatky neboli jednoduché. Prejsť zo zamestnania, kde vám príde výplata vždy 10-teho, na živnosť a začať podnikať v oblasti profesionálneho predaja nehnuteľností, kde keď nepredáte žiadnu nehnuteľnosť máte nulu, lepšie povedané mínus, nie je jednoduché, no zvládol som to na jednotku. Chcel som predsa prácu, kde nie som finančne limitovaný vrchnou hranicou. Časom a postupným získavaním skúseností sa to zlepšovalo a počas svojich 8 rokov pôsobenia v oblasti predaja nehnuteľností som sa vypracoval medzi najlepších maklérov v spoločnosti, ktorú som zastupoval. Pravidelne som sa umiestňoval v top 10. Predaje prichádzali, príjem rástol, finančne to už bolo super. No stále tomu ešte niečo chýbalo. V začiatkoch som si takto predstavoval úspešného realitného makléra. No stále to nebolo ono. Niečo tomu chýbalo.
A tu prišiel druhý zlom v mojej kariére. V roku 2018 som sa zúčastnil motivačného semináru POWER DAYS, ktorý ma veľmi inšpiroval a doslova mi otvoril oči. Do tohto času boli mojou prvotnou motiváciou peniaze. Samozrejme vždy som pri tom zohľadňoval spokojnosť klientov. A zrazu prišiel ten obrovský aha moment. Uvedomil som si, že mojou prácou – povolaním, je pre svojich klientov zabezpečiť, aby svoj najcennejší majetok predali za čo najlepších podmienok. Zistil som, k čomu som bol povolaný. Za túto charakterovú vlastnosť vďačím mojim rodičom, no musel som ju opätovne objaviť.
Moji klienti predsa predávajú to najcennejšie, čo v živote nadobudli. Príprave svoje nehnuteľnosti na predaj a procesu predaja v mnohých prípadoch venujú menej času ako nákupu potravín. A pritom pri správnej príprave, využití profesionálnych nástrojov a marketingu vám viem predať vašu nehnuteľnosť aj o 5000 Eur drahšie. Koľko zarobíte za mesiac? Nestojí za to poradiť sa s profesionálnym realitným maklérom? Často na základe amatérskych rád prídu o tisíce EUR.
A tu prichádzam ja. S mojimi 9 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 300 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok.
Prišiel rok 2020 a s ním aj pandémia korona vírusu. A tu prišiel tretí zlom v mojej kariére. Moje cesty sa so spoločnosťou, kde som pôsobil 8 rokov, počas prvého lockdownu rozišli a začal som sa rozhliadať po novom partnerovi. A tu prišla ponuka, ktorá sa neodmieta. Stať sa partnerom v novej realitnej kancelárii SaleA – Váš partner v realitách. Vízia tejto realitnej kancelárie ma ihneď chytila za srdce. A viete, čo je najdôležitejšie? Že sa tá vízia aj plní!
K tomu aby som svojim klientom poskytol maximálny servis využívam moderné nástroje: video obhliadky, 3D virtuálne obhliadky, zábery z dronu, home staging, samostatné webové stránky a prezentáciu nehnuteľností na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube).
Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Po práci si s priateľmi rád zájdem na dobré víno alebo do wellnessu.
Prioritou je pre mňa pomoc klientom a to, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov. Na opačnej strane, aby kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Keď som na prvé miesto postavil spokojnosť svojich klientov, začal som vo svojej práci pociťovať obrovské šťastie. Milujem svoju prácu a ten pocit, keď mi klient povie ďakujem! Týmto sa chcem aj ja poďakovať všetkým mojim klientom! Nesmierni si vážim vašu dôveru!
Predajte vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov.
Som tu pre vás!
Ing. Ernest Drončovský
droncovsky@salea.sk
+421 903 310 506
www.ernestdroncovsky.sk 

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

18 Recenzií

(18 Recenzií)
 1. SaleA
  24. februára 2021

  Manželia Jameční

  Dobrý deň pán Drončovský,

  touto cestou by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a zároveň za predaj nášho bytu. Všetko prebehlo bez problémov v priebehu necelých 3 mesiacov a to v čase koronakrízy, keď sme ani nedúfali, že sa to podarí. Nemali ste problém s komunikáciou a obhliadkami ani cez víkendy, čo je obrovské plus pre pracujúcich ľudí. Nepoznáte odpoveď “nedá sa” a vždy hľadáte ideálne riešenia pre klienta. Keby sme ešte niekedy chceli využiť služby makléra, s určitosťou vieme, že sa obrátime opäť na Vás.

  Ďakujeme!

 2. SaleA
  24. februára 2021

  Peter a Kristína Porubcovci

  Radi by sme poďakovali a zároveň odporučili p. Drončovského, ktorý nám predal byt v Žilina. Boli sme nadšený tým, čo bolo na videu bolo aj v realite. Jeho jednanie bolo profesionálne, pri prehliadke nás previedol po byte a vedel o ňom všetko, obhliadku sme si vedeli prispôsobiť podľa nášho programu, keď sme potrebovali vedieť rozmer pohotovo nám zmeral priestor meračom, čo nás príjemne prekvapilo. Vybavil za nás všetky nutnosti ako boli dokumenty a iné, všetko korektne a rýchlo. Jediná naša starosť bola prečítať si a podpísať dokumenty. Za nás presne takto má vyzerať profesionál. Vybavil čo bolo potrebné a my sme si len užívali pocit, že pôjdeme do svojho nového bytu. Ďakujeme.

 3. SaleA
  24. februára 2021

  Jan Beneš.

  S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic – od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.

 4. SaleA
  24. februára 2021

  Brezinová Jana s rodinou

  Vážený pán Drončovský,chcem Vám v mene celej našej rodiny poďakovať za úspešné zvládnutie predaja našej nehnuteľnosti.

  Osobitne oceňujeme Váš profesionálny ako aj odborný prístup, dobré rady, ochotu a pružnosť, prejavený entuziazmus a v neposlednej rade ” ľudské vnímanie” a prístup.

  Prajeme Vám do ďalšieho života veľa energie a úspechov tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti, aby Vaše zanietenie zamerané na výkon a ľudský rozmer vnímania, Vás posunul vo Vašom živote smerom, akým si želáte…

  Veľa šťastia a ďakujeme

 5. SaleA
  24. februára 2021

  Manželia Hraškovci

  Dobrý deň p. Drončovský. S Vašimi službami sme boli mimoriadne spokojný. A to ako pri kúpe, tak aj predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa nám páčilo, že ste si vždy našiel čas, dokonca myslím jedna obhliadka bola v nedeľu. Všetko prebehlo hladko, prepisy energií, porada s hypo procesom, porada pri poistkách, obhliadky. Veľmi nás to odbremenilo. Ďakujeme.

 6. SaleA
  24. februára 2021

  Peter Kontšek

  So službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatné boli požiadavky klienta.

 7. SaleA
  24. februára 2021

  MUDr. Štefan Dlugoš

  Ďakujem pekne ešte raz za sprostredkovanie predaja chaty. Predovšetkým si vážim Vašu profesionalitu,rýchlosť, korektné vystupovanie a dodržiavanie časového harmonogramu v jednaní. Ešte raz veľmi pekne Ďakujem. S pozdravom.

 8. SaleA
  24. februára 2021

  Ing. Milan Pětroš

  S Vaší prací při koupi dnes již mé nemovitosti jsem byl spokojený. Oceňuji především profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Přeji Vám a firmě pro kterou pracujete mnoho dalších pracovních úspěchů.Vám osobně ještě pevné zdraví a spokojenost v životě. S pozdravem.

 9. SaleA
  24. februára 2021

  Štefan Tomáš

  Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK, zo Žiliny, jednou z nich bola aj RK, ktorú zastupoval p. Drončovký. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale zistilo sa, že niektoré časti domu nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť a potrebné veci dotiahol do zdárneho konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drončovskému ešte raz poďakovať. S úctou.

 10. SaleA
  24. februára 2021

  Viera Šimková

  Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie pánovi Drončovskému za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálny prístup. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.

 11. SaleA
  8. marca 2021

  V prvom rade treba pochváliť profesionálny prístup pána Drončovského k mnou predávanej nehnuteľnosti, ktoré zhrniem v nasledujúcich bodoch:

  Už od prvého momentu, teda nášho prvého stretnutia s maklérom som mal pocit, že sme naladený na spoločnú vlnu, pre spoluprácu bolo dobré, že firma používa pretlačené formuláre ktoré previedli prvým stretnutím a nemohlo sa stať, že by sme na niečo zabudli

  Profesiáona Prezentácia ponúkanej nehnuteľnosti klientom:

  • maklér bol vždy dochvíľny a snažil sa rozhovorom klienta príjemne naladiť, čoho svedkom som bol vždy pri mojom príchode,

  • naše prehliadky začínali príjemným rozhovorom, ktorý prešiel do pozvoľnej prehliadky nehnuteľnosti,

  • ukončenie prehliadky nehnuteľnosti bolo sprevádzané vo väčšine prípadov úsmevom na strane predávajúceho ale aj potenciálneho kupujúceho.

  Ako klient p. Ernesta som bol spokojný, ako prebiehal predaj mojej nehnuteľnosti. S úsmevom na perách budem spomínať na chvíle strávených s potenciálnymi kupujúcimi. Som rád že počas predaja, keď došlo k nepríjemným situáciám môj maklér mal poruke riešenia, ktoré boli prekonzultované s právnikom. No a aby tu neboli samé pozitívne postrehy je na škodu, že nezostal čas po úspešnom predaji a odovzdaní nehnuteľnosti na obed v príjemnom prostredí.

  Ing. Filip Baláži

 12. SaleA
  16. decembra 2021

  Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom ktorý sme kúpili, byt ktorý sme predali a pribral si k tomu ešte pozemok ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť.

  Martin Zmeškal

 13. SaleA
  16. decembra 2021

  Profesionálny prístup, výborná komunikácia a korektnosť. Sme veľmi spokojní so službami p. Drončovského, môžeme len odporučiť.

  Pavol Šelian

 14. SaleA
  16. decembra 2021

  Kúpa prvej nehnuteľnosti je vždy významný míľnik v živote a som veľmi rada, že kúpu môjho bytu sprostredkoval práve pán Drončovský. Bol vždy k dispozícii, profesionálne, ochotne a promptne zodpovedal všetky moje otázky, sprostredkoval bezproblémovú komunikáciu medzi mnou a pôvodnými majiteľmi. Celý proces kúpy nehnuteľnosti od obhliadok, cez rezervačnú zmluvu, vypracovanie kúpnej zmluvy a zapracovanie pripomienok, pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru, až po odovzdanie nehnuteľnosti bol bezproblémový a príjemný. Pána Drončovského by som jednoznačne chcela odporučiť všetkým, ktorí plánujú kupovať či predávať nehnuteľnosť. Prajem mu v pracovnom živote veľa úspechov a veľa takých spokojných klientov, ako som bola ja.

  Sandra Garajová

 15. SaleA
  16. decembra 2021

  Pán Ernest Drončovský je expert v realitách. Pri svojej práci využíva netradičné spôsoby prezentácie nehnuteľnosti, čo je veľmi zaujímavé pre klienta. Spolupráca s ním bola vysoko profesionálna, písomné podklady a zmluvy boli pripravené rýchlo a bezchybne, komunikácia bola bez problémov. Je ochotný, ústretový a dokáže sa vžiť do potrieb klienta. Jednoznačne jeho služby odporúčam.

  Greta Dugovičová 

 16. SaleA
  16. decembra 2021

  Velka spokojnost. Vsetko prebehlo hladko. Vynimocne ocenujem, ze sa dane slovo dalo spolahnut a aj ked boli spatne pokusy inych zaujemcov dodatocne navysovat cenu, pan Droncovsky stal za rezervacnou zmluvou. Ferove jednanie.

  Richard Gróf 

 17. SaleA
  16. decembra 2021

  Spolupráca s p. Drončovským bola profesionálna a efektívna. Takto si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom – komunikácia na vysokej úrovni, všetko potrebné zariadené rýchlo. O každom kroku nás p. Drončovský informoval, čo nas udržiadavlo v istote, že všetko ide hladko a je na dobrej ceste k úspešnému vybaveniu. Ak by som znovu kupoval alebo predával nehnuteľnosť, obrátil by som sa priamo na p. Drončovského. Jeho služby môžem len odporučiť.

  Lukáš Hodoň 

 18. SaleA
  16. decembra 2021

  Pri výbere nového bývania snov je vždy veľa premenných, ktoré hrajú úlohu. Realitný maklér je vo väčšine prípadov jednou z nich s pánom Drončovským sa spolupracovalo na jednotku. Veľmi férovo stanovil podmienky na zmluve pre obojstrannú spokojnosť. Vždy efektívna komunikácia veľa vecí uľahčila. Veľmi ma potešila aj nápomocnosť pri preberaní nehnuteľnosti. Od oslovenia, cez obhliadku až po preberanie bolo všetko transparentné, rýchle a bezproblémové. Určite odporúčam

  Tomáš Tomo Rebro

 19. UNIQteam
  11. októbra 2022

  Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom, ktorý sme kúpili, zároveň predal byt, ktorým sme financovali kúpu domu a pribral si k tomu ešte pozemok, ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém, ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť. Martin Zmeškal

 20. UNIQteam
  4. januára 2023

  Profesionálny prístup, výborná komunikácia a korektnosť. Sme veľmi spokojní so službami p. Drončovského, môžeme len odporučiť. Pavol Šelian

 21. UNIQteam
  4. januára 2023

  Kúpa prvej nehnuteľnosti je vždy významný míľnik v živote a som veľmi rada, že kúpu môjho bytu sprostredkoval práve pán Drončovský. Bol vždy k dispozícii, profesionálne, ochotne a promptne zodpovedal všetky moje otázky, sprostredkoval bezproblémovú komunikáciu medzi mnou a pôvodnými majiteľmi. Celý proces kúpy nehnuteľnosti od obhliadok, cez rezervačnú zmluvu, vypracovanie kúpnej zmluvy a zapracovanie pripomienok, pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru, až po odovzdanie nehnuteľnosti bol bezproblémový a príjemný. Pána Drončovského by som jednoznačne chcela odporučiť všetkým, ktorí plánujú kupovať či predávať nehnuteľnosť. Prajem mu v pracovnom živote veľa úspechov a veľa takých spokojných klientov, ako som bola ja. Sandra Garajová

Pridať hodnotenie