Počet nehnuteľností: 16

Ivana Michalíková

Moje začiatky v oblasti realít boli pre mňa veľmi náročné, nikdy som k tomu nemala vzťah. Náležitosti okolo kúpy a predaja nehnuteľností boli pre mňa španielska dedina. Neverila som, že sa na túto prácu hodím aj napriek tomu, že mi bolo prízvukované, že som pre toto povolanie ideálny adept. Životné okolnosti ma však prinútili vykročiť zo svojej komfortnej zóny.

Dnes už, pri komunikácii, viem s prehľadom odpovedať na otázky mojich klientov. V celom procese predaja vidím jasné súvislosti aj pri prípadných vzniknutých komplikáciách. Posúvam sa míľovými krokmi vpred, rada prímam výzvy a táto niekedy veľmi náročná práca ma napĺňa a obohacuje.
Čo ma najviac na tomto povolaní baví? Baví ma pomáhať predávajúcim zefektívniť predaj ich nehnuteľností najmodernejšími a inovatívnymi prostriedkami a technológiami a spoločne s kupujúcimi hľadať ich nový DOMOV.

Odjakživa som veľmi komunikatívna, empatická a mám rada ľudí všeobecne, čo dnes využívam v najvyššej miere. Obhliadky občas končia aj siahodlhými rozhovormi nie len o realitách, ale často krát aj o bežných radostiach, starostiach, či ťažkých osudoch ľudí, s ktorými sa stretávam.

Rada Vám pomôžem s predajom Vašej nehnuteľnosti, môžete sa na mňa obrátiť kedykoľvek.

Poloha

3 Recenzií

(3 Recenzií)
 1. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň, pani Michalíková,
  veľmi pekne  Ď A K U J E M  Vám a aj celému tímu SaleA za proaktívny a proklientský prístup. Radosť s vami spolupracovať 🙂

  Pani Michalíková, vysoko oceňujem Vašu profesionalitu, otvorenosť, komunikatívnosť a ochotu. Ďakujem, že som sa na Vás mohla maximálne spoľahnúť a i pri mojej pracovnej vyťaženosti ste tu pre mňa vždy boli, a to aj mimo Vášho pracovného času.
  Prajem všetko dobré, veľa ďalších spokojných klientov a úspešne dotiahnutých spoluprác.

  S pozdravom
  Nadmieru spokojná klientka = Veronika Vrecková = ááá, VŠETKÝM   ODPORÚČAM 🙂

 2. SaleA
  20. mája 2021

  Dobrý deň pani Michalíková,

  chcel by som sa Vám poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu mojich rodičov.

 3. SaleA
  17. júna 2021

  Dobrý deň pani Michalíková ,

  chcel by som sa Vám poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu mojich rodičov a zároveň sa na Vás obraciam s predajom nášho 4 izbového bytu a kúpou domu.

  S pozdravom

  Ing. Pavel Požoni

Pridať hodnotenie