Ľubica Košútová

Poloha

8 Recenzií

(8 Recenzií)
 1. Sulák Robert
  24. júla 2022

  Veľká spokojnosť.Ďakujeme

 2. Adam Lajda
  25. júla 2022

  Ďakujeme pani Ľubici Košútovej že nám sprostredkovala kúpu nášho prvého spoločného bytu. Bola veľmi ochotná nám poradiť, pomôcť pri vybavovaní znaleckého posudku, doporučiť finančného poradcu, odpovedať na naše otázky a hlavne profesionálne zastrešiť celú kúpu. Pani Košútovú vrelo odporúčame.

 3. SaleA
  1. augusta 2022

  Dobry den,chcem sa podakovat za ustretovu a milu komunikaciu p. Kosutovej..Pri kazdej otazke co sa tykalo nehnutelnosti mi pohotovo odpovedala.
  Ak by som este niekedy hladala nehnutelnost na kupu alebo prenajom.obratila by som sa opät na p.Kosutovu.
  Gabika Kubíková

 4. SaleA
  1. augusta 2022

  Ďakujeme tuto cestou za poradenstvo pri našom výbere nehnuteľnosti spoločnosti SaleA s.r.o. a hlavne profesionálny prístup p. Košútovej. Vrelo doporučujeme.
  M. Ilavský

 5. SaleA
  1. augusta 2022

  Pani Dr.Kosutova je mimoriadne pozitívna  milá, usmievavá,dochvilna a spoľahlivá osoba ďakujem
  M.Brocko

 6. SaleA
  8. augusta 2022

  Pristup p.Kosutovej je na velmi vysokej, profesionalnej urovni. Obchod prebehol bez problemov k mojej maximalnej spokojnosti.
  Dakujem R.Kukucka

 7. Zuzana K.
  25. augusta 2022

  Chcem sa veľmi poďakovať pani Košútovej za profesionálny pristup. A za to, že nám vysvetlila výhody výhradného zastúpenia, vďaka čomu sa jej podarilo predať náš byt za výbornú cenu. Urobila pre nás maximum a nevyvolávalo nám 100 ďalších realiťákov… 🙂
  Ešte raz ďakujem.

  Zuzana

 8. SaleA
  20. septembra 2022

  Dobrý deň p. Košútová
  Chcel by som sa Vám touto cestou poďakovať za vašu spoluprácu, profesionalitu a hlavne ľudský prístup ktorý sa už v tejto dobe skoro nevidí. V prípade potreby Vás určite odporučím aj mojim priateľom.
  Ešte raz Ďakujem

Pridať hodnotenie