1 nehnuteľnosť

Martin Štrbák

Telefón: 0948 041 179

Na realitnom trhu sa pohybujem viac ako 10rokov. Nikdy som neuvažoval, že by som robil v realitách, dostal som sa k tomu náhodou. Nahovoril ma na to kamarát, aby som skúsil robiť realitného makléra, tak som jedného dňa aj začal a toto zamestnanie mám doteraz. Práca ma baví preto, lebo nie je stereotypná. Ja som typ človeka, ktorý nemá rád stereotyp. Neviem si predstaviť sám seba, že by som mal vykonávať každú pracovnú zmenu to isté, napr. vo fabrike. Robota v realitách je o hľadaní nových riešení, rôznych spôsobov či už predaja alebo kúpy nehnuteľností. Je to práca, o ktorej som nikdy nevedel, že ma bude napĺňať a baví ma už 11 rokov. Najkrajšie je na tom pracovať s ľuďmi, ale asi je to aj najnáročnejšie. Mám dobrý pocit z toho, keď niekomu môžem pomôcť, avšak nie vždy to vyjde na 100%, ale aj to patrí k mojej práci.

Zriadiť realitnú kanceláriu SalaA – Váš partner v realitách bola pre mňa veľkou výzvou. Vznikla aj vďaka maklérom, ktorí už teraz so mnou spolupracujú, no hlavnou myšlienkou nebolo založiť si celoslovenskú realitnú kanceláriu. Síce som chcel ostať v realitách a pôsobiť v Žiline, ale makléri z iných miest, ktorým som bol v minulosti manažérom, ma presvedčili. Prečo nerobiť niečo vo veľkom, keď potrebujete na to „stále to isté“? To, čo vyžaduje realitná kancelária v jednom meste, môžete využiť aj na celom Slovensku.

Názov SaleA vznikol veľmi jednoducho. „Sale“ znamená v angličtine slovo „predaj“ a „A“ na konci symbolizuje „začiatok niečoho“ ako prvé písmeno Abecedy. No každý si to aj tak vždy vysvetlí po svojom.

Poloha

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Martin Štrbák"