Počet nehnuteľností: 23

Tibor Paulík

Volám sa Tibor Paulík a čaro realitného trhu som objavil zhruba pred tri a pol rokom, keď som sa rozhodol vrátiť zo zahraničia.

Pretože som v stavbárčine viac než dvadsať rokov a v zahraničí som pôsobil ako manažér stavby, realitný trh bola moja ďalšia výzva, v ktorej môžem uplatniť svoje skúsenosti zo stavieb.

Zakladám si na spokojnosti všetkých zučastnených strán, aj keď nie vždy je to jednoduché. Teší ma, keď po čase stretnem na ulici spokojný úsmev mojich klientov. Právny servis je alfou a omegou môjho podnikania, preto sa snažím spolupracovať s tými najlepšími. Ponúkam kvalitnú inzerciu podporenú dostupnými modernými technológiami, napríklad 3D virtuálna prehliadka, video obhliadka, virtuálny homestaging, 3D pôdorys, letecké zábery a promo na sociálnych sieťach.  Samozrejmosťou je podrobný popis nehnuteľnosti popisom, čo napomáha priblížiť samotnú nehnuteľnosť ale aj jej prostredie, kde je umiestnená.

Môj klient je môj partner a preto som pre neho ochotný urobiť aj niečo navyše a z viacerých z nich sú do dnes aj moji priatelia a známi.
Rád sa vzdelávam v tomto biznise ale aj v investíciách, čo ma stále posúva vpred. Môj život sa mení a môžem zodpovedne povedať, že k lepšiemu.

Rád sa motivujem na rôznych školeniach a rád motivujem druhých a so správnym prístupom sa dá zvládnuť oveľa viac.
Predávam efektívne a tak aby vás to bavilo. Neváhajte a skúste ma osloviť s vašou požiadavkou, či už predajom alebo kúpou.
Moje telefónne číslo je 0907631214 alebo ma zastihnete
paulik@salea.sk.

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

6 Recenzií

(6 Recenzií)
 1. SaleA
  5. augusta 2021

  Vážený pán Paulík,
  ďakujeme za príjemnú a odbornú kooperáciu pri kúpe našej novej nehnuteľnosti.
  Vaše služby plánujeme využiť aj v budúcnosti a zároveň Vás odporučíme
  aj našim známym.

  S pozdravom

  Dodek a Némethyová

 2. SaleA
  9. augusta 2021

  Chceme sa poďakovať za vaše služby ako obchodníka s nehnuteľnosťami.
  Boli sme s Vami a s vašimi službami maximálne spokojní. Ďakujeme za Vašu spoluprácu a prajeme veľa úspechov v živote.

  S pozdravom manželia Matisoví

 3. SaleA
  16. decembra 2021

  Veľmi slušný a ústretový pán s priateľským a zároveň profesionálnym prístupom Nemala som žiadny problém s predajom svojej nehnuteľnosti. So všetkým ochotne pomohol. Čo na začiatku spolupráce sľúbil, to aj splnil!

  Farkas

 4. SaleA
  9. marca 2022

  S prístupom pána Paulíka sme boli veľmi spokojní. Vždy nám ochotne pomohol a poradil, o všetkom nás priebežne informoval, bol časovo flexibilný a vychádzal nám v ústrety. Kúpa nehnuteľnosti prebehla bez problémov. Termíny, na ktorých sme sa dohodli, boli dodržané. Z našej strany veľká spokojnosť.

  Katka Kollárová

 5. Slavomír Vanka
  10. marca 2022

  Dobrý deň, so službami p.Paulíka sme boli spokojní, snažil sa riešiť
  veci k našej spokojnosti. Ďakujeme
  Slavomír Vanka s rodinou.

 6. UNIQteam
  11. marca 2022

  Veľmi príjemný a slušný pán. So všetkým vám rád pomôže a poradí. Vrelo odporúčam.
  Veronika Marková

 7. UNIQteam
  11. marca 2022

  Odporúčam služby pána Paulíka. Je spoľahlivý, rád poradí, má skúsenosti prehľad, je s ním dobrá spolupráca a osobná skúsenosť.
  Zdena Fritzová

 8. UNIQteam
  11. marca 2022

  Veľmi slušný a ústretový pán s priateľským a zároveň profesionálnym prístupom. Nemala som žiadny problém s predajom svojej nehnuteľnosti. So všetkým ochotne pomohol. Čo na začiatku spolupráce sľúbil, to aj splnil!!
  Lucille Farkas

 9. UNIQteam
  11. marca 2022

  S prístupom pána Paulíka sme boli veľmi spokojní. Vždy nám ochotne pomohol a poradil, o všetkom nás priebežne informoval, bol časovo flexibilný a vychádzal nám v ústrety. Kúpa nehnuteľnosti prebehla bez problémov. Termíny, na ktorých sme sa dohodli, boli dodržané. Z našej strany veľká spokojnosť.
  Katka Kollárová

 10. Mária Čibová
  19. júna 2022

  Dobrý deň,
  chcem vyjadriť veľkú spokojnosť so službami p. Paulíka. Veľmi nám pomohol pri predaji nehnuteľnosti radami aj profesionálnym prístupom. Môžem ho len vrelo odporúčať.
  rodina Čibová

 11. UNIQteam
  11. októbra 2022

  Chceme oceniť prístup pána Paulíka. Spolupráca s ním bola veľmi príjemná. Bol vždy ochotný, nápomocný v otázkach, mal k nám veľmi ľudský prístup, čo nám bolo sympatické. Všetko prebehlo v poriadku, načas a podľa dohody. Skutočne vieme iba odporučiť jeho realitné služby. Ďakujeme za bezproblémové sprocesovanie kúpy našej vysnívanej chalupy. Katarína a Peter Hanusoví

 12. UNIQteam
  11. októbra 2022

  Ohľadne sprostredkovania predaja som vážne spokojný s prístupom aj
  komunikáciou. Všetko prebehlo v poriadku. Pán Paulík mi našiel úžasných
  kupujúcich v požadovanom termíne a s lepším ziskom ako som dúfal.
  Ďakujem že som mohol byť a aj som spokojným klientom. Martin Pinka

 13. UNIQteam
  4. januára 2023

  Veľmi prijemný a slušný pán . So všetkým vám rád pomôže a poradí. Vrelo odporúčam. Veronika Marková

 14. UNIQteam
  4. januára 2023

  So službami p. Tibora Paulíka som nad mieru spokojná. Jednanie bolo na profesionálnej úrovni vždy som bola informovaná o aktuálnom stave predaja bytu. Na realitnom trhu sa orientuje ozaj výborne. Osobná skúsenosť, vrelo odporúčam jeho služby, ktoré by som využila aj v budúcnosti.Danka Jágerová

 15. UNIQteam
  4. januára 2023

  Veľmi slušný a ústretový pán s priateľským a zároveň profesionálnym prístupom. Nemala som žiadny problém s predajom svojej nehnuteľnosti. So všetkým ochotne pomohol. Čo na začiatku spolupráce sľúbil, to aj splnil. Lucille Farkas

 16. UNIQteam
  4. januára 2023

  S prístupom pána Paulíka sme boli veľmi spokojní. Vždy nám ochotne pomohol a poradil, o všetkom nás priebežne informoval, bol časovo flexibilný a vychádzal nám v ústrety. Kúpa nehnuteľnosti prebehla bez problémov. Termíny, na ktorých sme sa dohodli, boli dodržané. Z našej strany veľká spokojnosť. Katka Kollárova

Pridať hodnotenie