Počet nehnuteľností: 18

Tibor Paulík

Volám sa Tibor Paulík a čaro realitného trhu som objavil zhruba pred tri a pol rokom, keď som sa rozhodol vrátiť zo zahraničia.

Pretože som v stavbárčine viac než dvadsať rokov a v zahraničí som pôsobil ako manažér stavby, realitný trh bola moja ďalšia výzva, v ktorej môžem uplatniť svoje skúsenosti zo stavieb.

Zakladám si na spokojnosti všetkých zučastnených strán, aj keď nie vždy je to jednoduché. Teší ma, keď po čase stretnem na ulici spokojný úsmev mojich klientov. Právny servis je alfou a omegou môjho podnikania, preto sa snažím spolupracovať s tými najlepšími. Ponúkam kvalitnú inzerciu podporenú dostupnými modernými technológiami, napríklad 3D virtuálna prehliadka, video obhliadka, virtuálny homestaging, 3D pôdorys, letecké zábery a promo na sociálnych sieťach.  Samozrejmosťou je podrobný popis nehnuteľnosti popisom, čo napomáha priblížiť samotnú nehnuteľnosť ale aj jej prostredie, kde je umiestnená.

Môj klient je môj partner a preto som pre neho ochotný urobiť aj niečo navyše a z viacerých z nich sú do dnes aj moji priatelia a známi.
Rád sa vzdelávam v tomto biznise ale aj v investíciách, čo ma stále posúva vpred. Môj život sa mení a môžem zodpovedne povedať, že k lepšiemu.

Rád sa motivujem na rôznych školeniach a rád motivujem druhých a so správnym prístupom sa dá zvládnuť oveľa viac.
Predávam efektívne a tak aby vás to bavilo. Neváhajte a skúste ma osloviť s vašou požiadavkou, či už predajom alebo kúpou.
Moje telefónne číslo je 0907631214 alebo ma zastihnete
paulik@salea.sk.

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

2 Recenzií

(2 Recenzií)
 1. SaleA
  5. augusta 2021

  Vážený pán Paulík,
  ďakujeme za príjemnú a odbornú kooperáciu pri kúpe našej novej nehnuteľnosti.
  Vaše služby plánujeme využiť aj v budúcnosti a zároveň Vás odporučíme
  aj našim známym.

  S pozdravom

  Dodek a Némethyová

 2. SaleA
  9. augusta 2021

  Chceme sa poďakovať za vaše služby ako obchodníka s nehnuteľnosťami.
  Boli sme s Vami a s vašimi službami maximálne spokojní. Ďakujeme za Vašu spoluprácu a prajeme veľa úspechov v živote.

  S pozdravom manželia Matisoví

Pridať hodnotenie