Počet nehnuteľností: 0

Tomáš Slivka

Mojím prvým životným cieľom bolo úspešne vyštudovanie vysokej školy a  a nájdenie si finančnej prospešnej práci. Ukončil som štúdium na Technickej univerzite v Košiciach v oblasti automobilovej výroby. Moje predstavy o dobre platenej práci a ďalšieho  sebarozvíjania sa nenapĺňali. Preto som sa začal zaujímať o prácu ako realitný maklér. Rozhodol som sa, že práca, ktorej výška príjmu bude závisieť od mojej výkonnosti, ako aj motiváciu ďalšieho vzdelávania, je to, čo som od pozície realitného makléra očakával.

Bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohol urobiť.  V oblasti realít pracujem od roku 2015. Za tie roky som nabral dostatok skúseností. Prácu realitného makléra sa snažím robiť na profesionálnej úrovni. Prístup ku klientom a k ich požiadavkám považujem za jedno z najdôležitejších. Pozitívna spätná väzba od klientov je to, čo ma ako realitného makléra posúva vpred.

Úspešný obchod je znamením spokojnosti všetkých zúčastnených a je to cieľom každého makléra, vrátane mňa. Som partnerom realitnej kancelárii SaleA- Váš partner v realitách. Práca v tejto kancelárii ma napĺňa a posúva vpred. Neustále sa zlepšujeme a zdokonaľujeme v oblasti realít a poskytujeme tie najlepšie služby.

Pomôžem Vám nehnuteľnosť nájsť, bezpečne predať ako aj prenajať. Poskytujeme osobné prehliadky, virtuálne prehliadky najmodernejšou 3D technológiou, ktorá umožní záujemcovi poskytnúť detailný pohľad na nehnuteľnosť z pohodlia domova.  Zábery nehnuteľností pomocou drona zabezpečia vyššiu kvalitu a pohľad z vtáčej perspektívy, ktoré poskytnú  informácie o veľkosti, dostupnosti a vybavenosti okolia nehnuteľnosti. Marketing a reklama je pre úspešný predaj kľúčovým krokom. Súčasťou našej práce je poradenstvo a pomocná ruka aj vo finančnej oblasti.

S akoukoľvek požiadavkou sa neváhajte na mňa obrátiť a kontaktovať ma.

Poloha

3 Recenzií

(3 Recenzií)
 1. SaleA
  8. marca 2021

  Milan M.

  Dobrý deň prajem,

  s Vaším realitným maklérom pánom Tomášom Slivkom sme boli s manželkou nadmieru spokojní.

  Záujem o klienta, empatická komunikácia od prvého stretnutia, ochota poradiť, pomôcť, spoľahlivosť, korektnosť a serióznosť.Na obhliadku bol vzorne pripravený, trpezlivo odpovedal na otázky. Spolupráca výborná, informácie podával ochotne.

  Jeho služby vrele odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom.

  Ďakujem za plynulé sprostredkovanie kúpi a želám veľa pracovných, ako aj osobných úspechov.

 2. SaleA
  9. marca 2021

  Erik V.

  Dobrý deň p. Slivka ,  týmto Vám chcem aj s manželkou poďakovať za peknú spoluprácu , veľmi ste nám pomohli, ešte raz ďakujeme, s pozdravom    

 3. SaleA
  11. marca 2021

  Tomáš C.

  Pri kúpe nehnuteľnosti som sa obrátil na Tomáša s prosbou o pomoc. Jeho profesionálny prístup, vysoká úroveň komunikácie a maximálna ústretovosť ma presvedčili o tom že som nemohol spraviť lepšie. Kúpa prebehla bez problémov napriek obmedzeniam počas koronakrízy. V prípade kúpy alebo predaja nehnuteľnosti sa naňho určite obrátim znova.

Pridať hodnotenie