Eva Nagyová – Moja ľudská povaha je pri tejto práci dôležitá

6. septembra 2021
0 Comments

Realitná kancelária SaleA sa neustále modernizuje. Technickú časť inzerátov majú plne zabezpečenú, čo sa odráža na profesionálnej prezentácií nehnuteľností. 

Čo ťa najviac motivuje pri práci realitného partnera?

Práca s ľuďmi a zárobok z mojej odvedenej práce.

Aké boli tvoje začiatky a kedy?

Ja som začínala pred 7. rokmi, ale bola som v inej realitnej kancelárii. Nebola som v nej šťastná a skončila som nakoniec sklamaná. Potom som odišla na pól roka robiť do inej sféry ako predavačka, no nebavilo ma to. Tá práca ma nenapĺňala. Našla som si jednu realitnú kanceláriu a tou bola SaleA, zavolala som Dankovi Gallikovi a ten mi ponúkol miesto vo firme ako realitnému partnerovi.

Prečo je SaleA tým správnym partnerom pri predaji nehnuteľnosti?

Neustále sa vyvíja a modernizuje. Majitelia ,,šéfovia” firmy sú veľmi dobrí a ku každému z nás, myslím ku maklérovi, majú profesionálny prístup ako aj ku klientom. Čo sa v dnešnej dobe cení a nevidí sa to všade. Z technickej stránky majú všetko zabezpečené. Ale najdôležitejšie je, že nám pomáhajú vo všetkom a so všetkým.

Čo si myslíš, že je najdôležitejšie smerom ku tvojim klientom?

Najdôležitejšie ku mojim klientom je moja povaha. Aby som vždy bola priateľská, ľudská a aby som sa držala profesionálneho prístupu.

Keby si mal možnosť kúpiť si vysnívajú nehnuteľnosť, aká by to bola, kde a prečo?

Bol by to ranč. Hlavne kvôli tomu, aby som tam mohla tráviť čas s mojou dcérkou a celou rodinou. Prežívali by ste úplnú pohodu a užívali si spoločných chvíľ.

Viac o mne a celú moju ponuku si môžte pozrieť TU