Moderný 4 izbový nízkoenergetický dom v Ivanke pri Dunaji, pozemok 419 m2, tichá lokalita

235000

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj moderný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu v Ivanke pri Dunaji. Dom má zastavanú plochu 119 m2, z toho úžitková plocha je 100 m2. Nachádza sa na pozemku o výmere 419 m2 v krásnej novovybudovanej lokalite v blízkosti jazera. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej časti spojenej s kuchyňou, troch samostatných izieb, technickej miestnosti, v ktorej sa nachádza sprchový kút a wc a hlavnej kúpelne s wc. V obývacej časti je zvýšený strop a svetlá výška je 3 metre, čo priestoru dodáva exkluzivitu a veľkorysosť
Dom je postavený z kvalitných materiálov a s ohľadom na súkromie, čo poskytuje nezávislosť a samostatnosť obidvoch objektov. Styčný múr nie je spoločný, dva stredové múry sú oddelené zvukovou izoláciou z minerálnej vlny a vymurované z tehly. Dom sa predáva v štádiu holodomu, s možnosťou dokončenia do štandardu. V cene sú tiež dve parkovacie miesta, chodník k domu a oplotenie pozemku.
RD spĺňa energetický certifikát A1, čím sa zaraďuje medzi ultranízkoenergetické stavby. Vykurovanie je zabezpečené najmodernejším, energeticky úsporným elektrickým podlahovým kúrením. Každá izba má svoj vlastný termostat, ktorý je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu, a to aj na diaľku, po pripojení termostatov na WiFi. Ako doplnkové kúrenie je možné používať krb. RD je napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Odhadované mesačné náklady sú cca 80 EUR.
Dom sa nachádza v slepej ulici tichej časti Ivanky pri Dunaji, čo zabezpečuje neopísateľný pocit súkromia. Lokalita poskytuje výhody kompletnej občianskej vybavenosti ako obchody, školy, škôlky, lekári, lekárne, reštaurácie, kaviarne, jazero, športové a detské ihriská.
Bližšie INFO: kovacova@salea.sk, tel.: 0948 522 521

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  2874
 • Celková rozloha:
  419.00 m2
 • Rozloha:
  100.00 m2
 • Cena:
  235000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Moderný 4 izbový nízkoenergetický dom v Ivanke pri Dunaji, pozemok 419 m2, tichá lokalita"