4 izbový RD v radovej zástavbe s pozemkom v obci Blatná na Ostrove

107000

Prehľad

SaleA- Váš partner v realitách z poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj 4 izbový dvoj podlažný dom v obci Blatná na Ostrove. Skupinová radová zástavba bola vybudovaná v slepej uličke v roku 2013. Byt je v súkromnom vlastníctve.
Priestranný dvojpodlažný rodinný dom disponuje s 3 kúpeľňami s 3 toaletami a s priestorom pre garáž. Pred domom je záhradka a auto státie.
Dispozičné riešenie: Vchod, predsieň, kúpeľňa s toaletou, obývačka spojená s kuchyňou kde je výstup na menší pozemok.Na poschodí sa nachádza samostatná kúpeľňa s toaletou , 2 detské izby kde jeden má balkón, spálňa s kúpeľňou a s toaletou.V podkroví sa nachádza elektrický kotol, bojler a úložný priestor.
Kúpa sa môže financovať aj z HU, ktorú vybavíme pre vás najvýhodnejšie a hlavne bezplatne. Energetický certifikát "B". Ak Vás nehnuteľnosť zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke. Dohodnutie obhliadky a ďalšie informácie: t.č. 0948 145 588, email: nagyova@salea.sk. Teším sa na Vás!!

SALEA- VÁŠ PARTNER V REALITÁCH- Každá nehnuteľnosť si zaslúži prístup profesionála, veď Vaša nehnuteľnosť je jedinečná! Obráťte sa na nás s dôverou!

Ponúkame nadštandardné služby týkajúce sa predaja Vašej nehnuteľnosti.
Pripravíme profesionálnu 3D prehliadku Vašej nehnuteľnosti!
Naše letecké zábery z dronu dokonale priblížia krásy lokality Vašej nehnuteľnosti!
Naše video obhliadky nehnuteľností pomáhajú k efektívnejšiemu predaju!
Kompletný realitný a úverový servis!
Naše ponuky si môžete pozrieť na salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  3506
 • Celková rozloha:
  146.00 m2
 • Rozloha:
  158.00 m2
 • Cena:
  107000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "4 izbový RD v radovej zástavbe s pozemkom v obci Blatná na Ostrove"