Iba u nás! 3 a 4 izbové RODINNÉ DOMY -BELLOVA VES, pozemok od 450 m2

Prehľad

Začína sa 2- etapa! SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-4 izbové rodinné domy v obci Bellova Ves vzdialenej od mesta Dunajská Streda- 20 km, Bratislava- 35 km, Senec – 20 km.
Rodinné domy typu bungalow sú v štádiu výstavby na pozemkoch o veľkosti od 450 m2. Dispozičné riešenie: predsieň, sanita, technická miestnosť, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s obývačkou s výstupom na terasu, 2 alebo 3 samostatné izby. V obývačke je pred príprava na krb. V domoch je plánované elektrické podlahové kúrenie, voda zo studne, kanalizácia je riešená žumpou/12m3/. Veľmi dobrá a tichá lokalita zabezpečí novým majiteľom kľudné a pohodové bývanie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Domy sa predávajú v stave – hrubá stavba, t.j.zateplenie, strecha, okná, inžinierske siete , naťahaná elektrika , voda. Nový majiteľ si môže dokončiť dom zvnútra podľa svojich predstáv. t. j. vnútorná inštalácia- voda, kúrenie, omietky a dlažby.
Po dohode s developerom stavba sa môže dokončiť na kľúč bez kuchynskej linky. t.j. zateplený, vymaľovaný v izbách parkety, kúpeľni a na toalete dlažby oplotenie a vonkajšie úpravy ako zámková dlažba na státie pre dve autá, chodník.
Cena za hrubú stavbu: 92 500 €
Energetický certifikát typ- B.
Viac info Vám poskytneme na t.č.0948 145 588 alebo píšte na email: nagyova@salea.sk. Teším sa na Vás!

SALEA- VÁŠ PARTNER V REALITÁCH- Každá nehnuteľnosť si zaslúži prístup profesionála, veď Vaša nehnuteľnosť je jedinečná! Obráťte sa na nás s dôverou!

Ponúkame nadštandardné služby týkajúce sa predaja Vašej nehnuteľnosti.
Pripravíme profesionálnu 3D prehliadku Vašej nehnuteľnosti!
Naše letecké zábery z dronu dokonale priblížia krásy lokality Vašej nehnuteľnosti!
Naše video obhliadky nehnuteľností pomáhajú k efektívnejšiemu predaju!
Kompletný realitný a úverový servis!
Naše ponuky si môžete pozrieť na salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  3508
 • Celková rozloha:
  450.00 m2
 • Rozloha:
  100.00 m2
 • Cena:
  92500
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Iba u nás! 3 a 4 izbové RODINNÉ DOMY -BELLOVA VES, pozemok od 450 m2"