REZERVOVANÉ! MODERNÝ 4 IZBOVÝ RODINNY DOM S KRÁSNYM UDRŽIAVANÝM POZEMKOM V HLINÍKU NAD VÁHOM

240000

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám Ponúka exkluzívne na predaj moderný rodinný dom v Hliníku nad Váhom – len 5 minút cesty autom od okresného mesta Bytča, tento štýlový dom je v tichej lokalite s výhľadom na Súľov, orientácia pozemku je juhozápad s celkovou výmerou 700m2, na stavbu boli použité len kvalitné stavebné materiály, práve preto dokážete ušetriť na mesačných nákladoch (náklady cca 240 000 € pri zachovaní plného komfortu bývania pre celú rodinu.

DISPOZÍCIA DOMU:
vstupná chodba + vstavaná skriňa, priestranná obývacia časť spojená s kuchyňou kde je samostatná špajza, z obývacej izby je priamy východ na terasu, v obývačke je akumulačný krb – ktorý sa môže stať dominantou tohto priestoru, dom má dve "detské" izby, z obidvoch izieb je taktiež východ na pozemok – respektíve na terasu, v jednej z detských izieb je aj vstavaná skriňa, spálňa so samostatným vstupom do kúpeľne (sprchový kút), dom má k dispozícií ešte jednu kúpeľňu s vaňou, jedná technická miestnosť ,el. kotol..), parkovanie pred domom pre štyri autá + prístavba pre odkladanie záhradnej techniky, bicyklov…, na pozemku je aj menší záhradný domček, kde si môžete odložiť náradie, gril, drevo …. , nový majiteľ určite ocení aj vlastnú studňu, z ktorej je napojená aj závlaha pozemku.

Zastavaná plocha 153 m2 z toho obytná plocha:105 m2 + terasa:

VÝHODY:
1) LOKALITA, celodenne slnečný
2) MODERNE a rozumne riešená novostavba
3) CENA, vzhľadom na použité materiály
4) PARKOVANIE miesto pre 4 autá
5) PEKNÝ, udržiavaný pozemok so závlahou, vlastná studňa

INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk,
spoločnosť SaleA okrem právnych služieb, zabezpečuje v prípade potreby aj hypotekárne služby…

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  3669
 • Celková rozloha:
  701.00 m2
 • Rozloha:
  153.00 m2
 • Cena:
  240000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "REZERVOVANÉ! MODERNÝ 4 IZBOVÝ RODINNY DOM S KRÁSNYM UDRŽIAVANÝM POZEMKOM V HLINÍKU NAD VÁHOM"