RODINNÝ DOM V ROSINE

284990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj poctivý tehlový zateplený rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v okolí Žiliny v ROSINE. Pozemok má rozlohu 677m2 , obytná plocha domu je až 300m2. Je celý podpivničený , čo prináša veľa možností na využitie ako napríklad skladové priestory, dielňa, práčovňa, posilňovňa, vínna pivnica, prípadne trucovňa 🙂
Na prízemí sa nachádzajú 3 izby s kúpeľňou využiteľné ako miestnosti pre hostí, pracovne , pri menšej úprave vhodné na zriadenie prevádzky, kancelárie, súkromnej ambulancie atď.
Na 1. medziposchodí sa nachádza predsieň s krbom a výstupom na záhradu, obývačka s jedálňou a kuchyňou ( s týmito priestormi sa dá pri prípadnej rekonštrukcii pekne pracovať ) a kuchyňa so špajzou.
Na 2. medziposchodí sa nachádzajú 3 samostatné nepriechodné izby (z toho 2 majú prístup na balkón ) , samostatná toaleta a kúpeľňa.
Na záhrade sa nachádza drevený prístrešok so sedením a krbom , pod ním je dvoj garáž s automatickým otváraním . Náklady na bývanie sú nízke , dom je v zachovalom stave bez nutnosti rekonštrukcie ( vymenené plastové okná, strecha, nový plynový kondenzačný kotol ). Dom je napojený na kanalizáciu. Pre záujemcov, ktorí chcú riešiť financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru je vyhotovený znalecký posudok ( 8.mesiac 2021 ) na sumu 284 990 €.
Pozrite si nehnuteľnosť detailne v pohodlí domova prostredníctvom 3D virtuálnej prehliadky nižšie v inzeráte
V prípade záujmu Vám rada odpoviem na všetky Vaše otázky a sa môžeme dohodnúť na osobnej obhliadke .
Pre viac INFO : 0910 541 261 Ivana Michalíková
michalikova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  8246
 • Celková rozloha:
  677.00 m2
 • Rozloha:
  300.00 m2
 • Cena:
  284990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "RODINNÝ DOM V ROSINE"