Rodinný dom v obci Podhorie s garážou s nádherným výhľadom na Banskú Štiavnicu.

104500

Prehľad

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Podhorie pár kilometrov od Banskej Štiavnice. Celková rozloha pozemku je 1400 m2. Dom je v pôvodnom stave, je podpivničený. V súčasnosti je neobývaný.Na pozemku je veľká záhrada, hospodárske budovy a samostatne stojaca garáž pre jedno auto. V dome sa nachádza 8 obývateľných miestností s možnosťou vybudovania ďalších dvoch obytných miestností v podkroví. Okná sú pôvodné drevené a strecha je plechová. Kúrenie je zabezpečené kotlom na pevné palivo a ohrev teplej vody prostredníctvom elektrického bojlera. Odpad je riešený septikom. Voda je zabezpečená z obecného vodovodu.
Prístup k rodinnému domu je z dvoch strán. Výhodou je blízkosť miest Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen. Rodinný dom sa nachádza v peknom prostredí s krásnym výhľadom na mesto Banská Štiavnica, s možnosťou nespočetných návštev rôznych turistických, historických, geologických a prírodných krás, ktoré ponúka okolie Banskej Štiavnice.
Súčasťou našich služieb je právny servis až po zavkladovanie na kataster a v prípade potreby aj finančné poradenstvo.
Všetky informácie Vám rád poskytne realitný maklér Tibor Paulík. Bližšie informácie na t.č. : :0907 631 214, prípadne mailom na adrese paulik@salea.sk Cena 104 500 €

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  8513
 • Celková rozloha:
  1400.00 m2
 • Rozloha:
  0.00 m2
 • Cena:
  104500
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rodinný dom v obci Podhorie s garážou s nádherným výhľadom na Banskú Štiavnicu."