Priestranný štvorizbový rodinný dom v Miloslavove, krásna novovybudovaná lokalita, nízke mesačné náklady na bývanie

285000

Prehľad

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom s výmerou 117 m2 v Alžbetinom dvore v Miloslavove. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 305 m2 a je súčasťou dvojdomu. Je postavený z kvalitných materiálov, zateplený polystyrénom s hrúbkou 20 cm, takže dom výborne drží teplotu a v lete sa neprehrieva, má kvalitné okná, kúrenie je podlahové, zabezpečene tepelným čerpadlom a vďaka tomu sú náklady na bývanie naozaj nizke. Práve výška mesačných nákladov, ktorá môže byť nižšia ako v trojizbovom byte sú veľkou prednosťou tohto domu.
V dome je predpríprava na krb, čo je v súčasnej situácii výhodné, vzhľadom na fakt, že umiestnenie krbu do domu je veľmi vyhľadávané. V dome je tiež predpríprava na klimatizáciu aj exteriérové žalúzie, ktoré môžu v lete výrazne pomôcť k udržaniu teploty v dome.
Dispozične dom pozostáva z dvoch poschodí, pričom je dokonale oddelená denná časť od nočnej časti. Na prízemí je vstupná chudba, technická miestnosť, wc so sprchovým kútom a priestranná kuchyňa spojená s obývacou izbou. Tiež sa tu nachádza špajza s rozlohou 2,52 m2. Na poschodí sú tri samostatné izby, pričom jedna z nich má samostatný šatník, samostatné wc a kúpelňa.
Lokalita Alžbetin dvor je krásna novovzniknutá časť plná mladých rodín s deťmi, ale aj rodín, ktoré si tu prišli vychutnať jeseň života mimo mestského ruchu. Napojenie do hlavného mesta je vďaka novým rýchlostným cestám naozaj rýchle a vďaka možnosti cestovať do Miloslavova vlakom je doprava odľahčená. Občianska vybavenosť je kompletná, v obci sú potravinové reťazce, školy, škôlky, pošta, lekári, kaderníctvo, manikúra, kozmetika, takže nie je nevyhnuté cestovať do Bratislavy, všetko si dokážete vybaviť v blízkosti vášho domova.
Pre bližšie info ma kontaktujte na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  78418
 • Celková rozloha:
  305.00 m2
 • Rozloha:
  117.00 m2
 • Cena:
  285000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Priestranný štvorizbový rodinný dom v Miloslavove, krásna novovybudovaná lokalita, nízke mesačné náklady na bývanie"