(REZERVOVANÉ) ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 65m2, ŽILINA – HLINY VII.

135990
0.00 m2

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 65m2. Nachádza sa na sídlisku Hliny VII. na 2. poschodí zatepleného bytového domu aktuálne bez výťahu. Avšak majitelia bytov si odsúhlasili vybudovanie výťahu v priebehu roku 2023. Kúpou je byt ihneď voľný. V bytovom dome okrem zateplenia boli vymenené stupačky a zrekonštruované balkóny. Z balkóna máte pekný výhľad na Lietavský hrad. V pešej dostupnosti do 7 minút máte zástavku MHD, potraviny, reštauráciu, materskú a základnú školu. Parkovanie pred bytovým domom je bezplatné.

Samotný byt prešiel v roku 2012 nasledovnou rekonštrukciou: kompletne zrekonštruovaná kuchyňa vrátane rozvodov vody a odpadu, nová kuchynská linka so spotrebičmi, murované jadro, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, vstupné bezpečnostné dvere, interiérová dvere, plávajúca laminátová podlaha v chodbe a kuchyni, plastové okná, nová elektroinštalácia vo väčšine bytu, dlažba vo vstupnej chodbe. Dostatok úložného priestoru vám zabezpečia dve vstavané skrine, jedna je umiestnená v spálni, druhá v detskej izbe. Byt sa predáva so zariadením na fotografiách. Orientácia okien je na západ. K bytu patrí murovaná pivnica.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 3-izbového bytu: byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti, balkón s pekným výhľadom, byt s minimálnymi nutnými nákladmi na rekonštrukciu, zrekonštruovaný bytový dom – zateplenie, nové stupačky, nové balkóny, detské ihrisko hneď vedľa bytovky.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13049
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  65.00 m2
 • Cena:
  135990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "(REZERVOVANÉ) ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 65m2, ŽILINA – HLINY VII."