5-IZBOVÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1305m2, ŽILINA – TEPLIČKA NAD VÁHOM

349990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom v Tepličke nad Váhom. Iba 10 minút autom od krajského mesta Žilina. V tichej ulici mimo hlavnej cesty.

Stačí dom kúpiť a nasťahovať sa, pretože všetko už je hotové. A že sme na dobrom mieste? To ste asi už vedeli. Príďte sa pozrieť osobne.

Dom:
Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinu. Od kolaudácie v roku 1994 tiež dokázané, že je dom dobre navrhnutý, postavený a obstál v užívaní štvorčlennej rodiny. K tomu prešli vnútorné priestory a časť vonkajších priestorov v rokoch 2018 až 2022 rozsiahlou rekonštrukciou. Izby majú výbornú orientáciu svetových strán – v celom dome je dostatok denného svetla.

Na prízemí je priestranná kuchyňa so špajzou a jedálňou, z ktorej si môžete vyjsť na priestrannú terasu. Obývacia izba je šikovne umiestnená pri kuchyni a zároveň je stavebne oddelená, čo vám v prípade potreby zabezpečí dostatok súkromia. Vedľa obývacej izby sa nachádza pracovňa so šatníkom. Na prízemí je ďalej okrem vstupnej chodby aj novo-zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC.

Na poschodí je potom rodičovská spálňa s balkónom, dve samostatné detské izby a kúpeľňa s vaňou spojená s WC. Ešte sa tu nachádza praktický balkón z chodby, vhodný aj na sušenie prádla. V strope je výstup na pochôdznu povalu, kde je ďalší úložný priestor.

Suterén:
Dom je celý podpivničený. Pivnicu tvorí garáž o výmere 26m2, práčovňa, technická miestnosť a ďalšie tri miestnosti.

Záhrada:
Upravená a veľká. Ponúka dostatok miesta na všetko pre rodinu. Miesto na parkovanie áut, miest pre altánok na posedenie a grilovanie, miesto pre detský kútik trávnik pre odpočinok a hry.

Obec:
Teplička nad Váhom je obec vzdialená iba tri kilometre východne od krajského mesta Žilina. Má 3750 obyvateľov. V katastri obce sa nachádza automobilová továreň KIA Slovakia. Autobusové spojenie so Žilinou je zabezpečené prostredníctvom SAD Žilina, pričom pre zamestnancov automobilky premáva samostatná linka.

Občianska vybavenosť:
Potraviny 2 minúty pešo. Zastávka autobusu 5 minút pešo. Základná škola s materskou školou 10 minút pešo.

Technicky:

– Celková úžitková plocha: 221m2 z toho:
– Pivnica: 58m2
– Prízemie + poschodie: 163m2
– Veľkosť pozemku: záhrad spolu s domom: 1041 m2 + prístupová cesta 264m2
– Zastavaná plocha: 132m2
– Kolaudácia: 1994
– Vykurovanie: ústredné, zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom
– Voda: verejný vodovod
– Kanalizácia: áno, verejná
– Elektrika: áno, 230 / 400 V
– Počet nadzemných podlaží: 2 + pochôdzny poval
– Počet podzemný podlaží: 1
– Garáž: áno
– Stavebný materiál: tehla
– Okná: plastové – dvojsklo
– Strešná krytina: pálená škridla
– Stav objektu: veľmi dobrý

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13071
 • Celková rozloha:
  1305.00 m2
 • Rozloha:
  221.00 m2
 • Cena:
  349990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "5-IZBOVÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1305m2, ŽILINA – TEPLIČKA NAD VÁHOM"