Nádherný trojizbový rodinný dom v Rohožníku, obytná plocha 75 m2, pozemok s veľkosťou 227 m2

169900

Prehľad

Sale-A, Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v radovej výstavbe v Rohožníku. RD vás očarí svojou eleganciou a pocitom domova, ktorý z neho cítite hneď po vstupe. Atmosféru umocňuje tiež krásne prostredie, v ktorom sa dom nachádza.

RD má obytnú plochu 75 m2, je postavený z porobetónu, zateplený, má škridľovú strechu a bol kolaudovaný v roku 2015.
Pozemok, na ktorom sa dom nachádza, má rozlohu 227 m2, pričom 33 m2 je pred domom, využitých na parkovanie áut a zbytok tvorí záhrada a podiel na prístupovej ceste, čo umožňuje prístup na záhradu z dvoch strán. Bicykle, kosačku, motorku a všetky väčšie veci tak nemusíte nosiť cez dom, ale zadným vchodom rovno do domčeka, ktorý má rozlohu približne 10 m2.

V dome je klimatizácia, alarm a kamerový systém. Kúrenie je rozdelené na podlahové v chodbe, kúpelni a kuchyni a radiátorové v izbách. Teplota v dome je regulovateľná termostatom.

RD je napojený na všetky inžinierske siete, voda, plyn, elektrika, kanalizácia a mesačné náklady pre štyri osoby sú momentálne vo výške 90 €.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne, obývacej izby spojenej s kuchyňou, špajze a dvoch samostatných izieb. Z obývačky je výstup na záhradnú terasu s rozlohou 21 m2 a veľkou výhodou je práve jej kompletné prekrytie lexanom.

Úložný priestor je dokonale vykrytý pochôdznym podkrovím domu.

V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU A RÝCHLEHO ROZHODNUTIA, DOHODA NA CENE MOŽNÁ !!!

Obec Rohožník poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej vzdialenosti od domu sú potraviny, škola, škôlka, lekárne, lekári, pošta a tiež množstvo detských ihrísk a možností ísť do prírody, ktorá je naozaj na skok.

Neváhajte, príďte si dom pozrieť osobne a presvedčte sa, že práve on môže spľňať požiadavky na Váš vysnený domov. Pre bližšie informácie a dohodnutie termínu obhliadky ma kontaktujte na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  130407
 • Celková rozloha:
  227.00 m2
 • Rozloha:
  75.00 m2
 • Cena:
  169900
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Nádherný trojizbový rodinný dom v Rohožníku, obytná plocha 75 m2, pozemok s veľkosťou 227 m2"