2-izbový byt, pôvodný stav, Žiar nad Hronom-centrum 2, ul.Hviezdoslavova, 50m2, lodžia

0.00 m2

Prehľad

Salea – Váš partner v realitách – ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt má výmeru 50 m2 a nachádza sa na 1/7 poschodí s novým výťahom. V izbách sú koberce pod nimi PVC, na stenách sú stierky , okná sú plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. WC je samostatné. Jadro nie je prerobené. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka. Vo dvore je multifunkčné športové ihrisko. K bytu je k dispozícii pivnica a spoločná pivnica na odkladanie vecí. Konštrukcia objektu : panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízia – káblová . Výhody: v blízkosti sa nachádza detské športové ihrisko, obchody, škola, škôlka. Bytový dom je zateplený. Energetický certifikát nie je k dispozícii. cena 80 000 €.
Súčasťou našich služieb sú obhliadky a právny servis až po zavkladovanie na kataster a v prípade potreby aj finančné poradenstvo.
Všetky informácie Vám rád poskytne realitný partner – Tibor Paulík. Bližšie informácie na t.č. :0907 631 214, prípadne mailom na adrese paulik@salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  130438
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  49.89 m2
 • Cena:
  80000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "2-izbový byt, pôvodný stav, Žiar nad Hronom-centrum 2, ul.Hviezdoslavova, 50m2, lodžia"