Rodinný dom aj s fungujúcim ubytovaním pre turistov Sklené Teplice

Prehľad

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj krásnu nehnuteľnosť v malebnom kúpeľnom mestečku Sklené Teplice v nádhernom prostredí Štiavnických vrchoch vo vzdialenosti len 13 km od samotného historického centra Banskej Štiavnice.
Rodinný dom sa nachádza v priamom centre mestečka a v tesnej blízkosti kúpeľov Sklené Teplice. Celková úžitková plocha je 440m2. Rodinný dom je rozčlenený na dve časti a to na súkromnú časť a na jednotlivé ubytovacie jednotky, ktoré sú súčasťou domu. Nachádza sa v ňom 8 izieb, 7 kúpeľní, 3 kuchyne, 2 schodiská, 3 technické miestnosti, garáž a sauna. Súčasťou ubytovacích jednotiek je jedna väčšia spoločenská miestnosť s krbom a k nehnuteľnosti prináležia aj 2 terasy a 4 parkovacie miesta. Kúrenie v rodinnom dome je centrálne, ale je možné kúriť aj v krbe. Samozrejmosťou je aj dostupné pripojenie na internet. Rodinný dom má bezpečnostné zabezpečenie – ALARM. Prístup k domu je priamo z hlavnej cesty. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka, žumpa.
Výhodou rodinného domu je slnečné prostredie a umiestnenie v centre kúpeľného mestečka.
Rodinný dom v súčasnosti aj ako rekreačný objekt momentálne využíva 4 samostatné bytové jednotky slúžiace na ubytovanie a zvyšné 4 na súkromné užívanie.
Rekreačný objekt je prihlásený na viacerých ubytovacích webových portáloch niekoľko rokov, takže s domom sa predáva aj samotné meno ubytovacieho zariadenia
so stabilnou klientelou. Takže ide o výbornú investičnú príležitosť s možnosťou rozšírenia kapacity do 20 lôžok.
Súčasťou našich služieb je právny servis až po zavkladovanie na kataster a v prípade potreby aj finančné poradenstvo.
Všetky informácie Vám rád poskytne realitný maklér Tibor Paulík. Bližšie informácie na t.č. : :0907 631 214, prípadne mailom na adrese paulik@salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  130492
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  440.00 m2
 • Cena:
  0
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rodinný dom aj s fungujúcim ubytovaním pre turistov Sklené Teplice"