Rezervované! Zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v Blatnom, obytná plocha 95 m2, pozemok 646 m2, skvelá cena

190000

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v Blatnom s obytnou plochou 95 m2, nachádzajúci sa na pozemku s rozlohou 646 m2. Rodinný dom prešiel postupne v rokoch 2005-2015 dôslednou rekonštrukciou.

RD je zateplený minerálnou vatou, všetky okná sú plastové, bola prerobená elektrika, plyn, sadrokartónové podhľady, podlahy aj kúpelňa. Ako posledná prešla rekonštrukciou kuchyňa, v ktorej sú zabudované spotrebiče a je príjemným osviežením priestoru.
Kúrenie je plynové, regulovateľné termostatom a tiež s možnosťou manuálneho nastavenia radiátorov v izbách. Plynový kotol bol menený v roku 2012.

RD je napojený na obecnú vodu, plyn, elektriku a kanalizácia je dovedená na pozemok. V súčasnosti je využívaný septik, noví majitelia si môžu bezproblémovo napojit dom na kanalizáciu.

Dispozične dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, pracovne (v ktorej je krb a je možné ju využiť aj ako obývaciu miestnosť), dvoch samostatných izieb, kuchyne a veľkej kúpelne, v ktorej je vaňa aj sprchovací kút. RD sa predáva zariadený s možnosťou okamžitého nasťahovania.

K domu prislúcha samostatná garáž, pred ktorou je veľkorysý priestor na parkovanie. Záhrada je plná okrasných kríkov a rastlín, no zároveň poskytuje možnosť jej dokončenia podľa vlastných predstáv.

Obec Blatné disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú školy, škôlky, potraviny, lekári, lekárne, pošta, množstvo detských a športových ihrísk. Je vzdialená len 3 km od okresného mesta Senec a má výborné napojenie na diaľnicu D1.

Určite sa oplatí rodinný dom vidieť osobne, preto si dohodnite obhliadku na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  130735
 • Celková rozloha:
  646.00 m2
 • Rozloha:
  95.00 m2
 • Cena:
  190000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rezervované! Zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v Blatnom, obytná plocha 95 m2, pozemok 646 m2, skvelá cena"