Na Predaj 2 izbový byt na sídlisku Zvolen – Západ

126000
0.00 m2

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj veľký, slnečný, priestranný, 2 izbový byt s balkónom o výmere 64 m2, na sídlisku Zvolen – Západ.
Byt je vo veľmi peknom stave. Na nehnuteľnosti bola realizovaná čiastočná rekonštrukcia (boli menené podlahy, okná, radiátory a bezpečnostné dvere). Byt sa nachádza na 1. poschodí s výťahom. Celkový priestor bytu je presvetlený, orientovaný J/S. Byt je kompletne zariadený – nábytok, TV , internet, chladnička, práčka. Veľkou výhodou bytu je jeho lokalita, kde v bezprostrednej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, škôlky, MHD, zdravotné stredisko, nákupné centrá, čerpacia stanica, reštaurácie), veľký dvor pre relax rodiny s deťmi a blízkosť centra mesta. Jedná sa o panelový dom, ktorý prešiel rekonštrukciou strechy a zateplením obvodových múrov. Vykurovanie bytu je ústredné radiátormi. K bytu prináleží latková pivnica o výmere 3m2. Byt je v správe OSBD.

DISPOZÍCIA BYTU:
Zo vstupnej haly sa vľavo nachádza kúpeľňa s vaňou a wc. Za nimi sa nachádza priestranná kuchyňa. Zo vstupnej haly ako aj kuchyne sa dá prejsť do obývacej izby. Z nej sa prechádza do spálni a nakoľko má južnú orientáciu je presvetlená. Zo spálne sa dá prejsť na balkón.

VÝHODY zhrnutie:

– priestranný slnečný kompletne zariadený byt s balkónom a výťahom
– výmera 64m2
– bezproblémové parkovanie
– kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, škôlky, MHD, zdravotné stredisko, nákupné centrá, čerpacia stanica, reštaurácie)
– orientácia J/S
– pivnica o výmere 3m2
– blízke okolie ponúka bohaté športové, turistické ako aj oddychové aktivity
– blízkosť centrum mesta

pre Vašu ucelenú predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti si v kľude pozrite 3D SCAN, VIDEO a v prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.

INFO: kontakt:+421 904 153 411, ambrus@salea.sk,
spoločnosť SaleA okrem právnych služieb, zabezpečuje v prípade potreby aj hypotekárne služby…

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  171866
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  64.00 m2
 • Cena:
  126000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Na Predaj 2 izbový byt na sídlisku Zvolen – Západ"