(REZERVOVANÉ) NOVO POSTAVENÁ CHATA, POZEMOK 2551m2, VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ, BYTČA – SETECHOV

114990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj novo postavenú chatu iba 10 minút (9km) od zjazdu z diaľnice pri meste Bytča. Táto rekreačná chata okrem výbornej dostupnosti ponúka hneď niekoľko výhod. Je postavená nanovo od základov. Skolaudovaná bola v roku 2011. Nachádza sa neďaleko cesty, avšak umiestnenie chaty a veľký pozemok o výmere 2551 m2 poskytuje dostatok súkromia. Musím vám povedať, že je tu božský kľud a všade okolo seba máte les.

Naviac v blízkosti máte zástavku autobusu, potraviny a krčmu.

Chata:
Poctivá drevostavba. Postavená na betónovom základe. Dobre zaizolovaná a zateplená. Chatu si majitelia dali postaviť odborníkovi na výstavbu tohto typu nehnuteľností – slovenská firma Lignos. A kvalitu prevedenia sami kontrolovali, pretože chatu si stavali pre seba. V chate je nový rozvod elektriky. Kúrenie je zabezpečené krbovými kachlami. V chate je príprava na vodu s možnosťou napojenia na rezervoár nachádzajúci sa na pozemku. Taktiež sú zrealizované rozvody odpadu. Na vás bude už len dokončenie rozvodu vody v chate a napojenie na rezervoár a vybudovanie žumpy.

Chata má dve terasy. Pri vstupe je uzatvorená terasa o výmere 13,5m2 využiteľná pri chladnom počasí a vzadu za chatou prestrešená otvorená terasa o výmere 23,4m2, určená na grilovanie a posedenie cez leto.

Na prízemí sa nachádza denná časť – obývacia izba s krbovými kachlami a kuchynským kútom, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. V podkroví sú dve samostatné izba. Väčšia so štyrmi posteľami a menšia s dvoma. Predáva sa so zariadením.

Chatu vzhľadom na jej polohu je možné využiť okrem rekreácie a oddychu aj na trvalé bývanie.

Miesto:
Setechov je časťou obce Petrovice v okrese Bytča. Obec leží v Javorníkoch v doline potoka Petrovička. Južná časť tvorí pahorkatina prechádzajúca do vrchoviny až hornatiny ústrednej časti pohoria Javorníky. Z katastra obce sú hlásené pravidelné pozorovania šeliem (rysy, medvede, či vlky). Vo vrchnej časti katastra sú lesy hlavne smrekové, či bukové a občasne s jedľami. Nižšie sa už objavujú i pôvodné dubovo-hrabové lesy. Okolie ponúka bohaté možnosti turistiky a cyklo-turistiky. V zime Blízko to máte aj k našim západným susedom. Dopravné spojenie je zabezpečené autobusovou dopravou z bytčianskeho nástupišťa.

Pozemok:
Pozemok o celkovej výmere 2551 m2 je oplotený, ponúka dostatok súkromia a pre nových majiteľov aj veľa možností využitia. Je svahovitý s vytvorenými kaskádami. Máte z neho pekný výhľad na okolité lesy. A keď stojíte vonku počujete len zvuky prírody.

Technicky:
– Kolaudácia: 2011
– Zastavaná plocha: 80 m2
– Podlahová plocha: 84 m2
– Veľkosť pozemku: 2551 m2
– Elektrika: áno – nový rozvod (3 x 400/230V)
– Vykurovanie: krbové kachle
– Voda: rezervoár na pozemku – treba doviesť do chaty a urobiť vnútorný rozvod
– Odpad: žumpa – treba vybudovať, rozvody odpadu sú nachystané na napojenie
– Počet podlaží: 2 – prízemie – denná časť a podkrovie – nočná časť
– Stavební materiál: drevostavba
– Strešná krytina: plech s povrchovou úpravou poplastovaním
– Okná: drevené euro-okná s izolačným dvoj-sklom a krytá terasa s izolačným troj-sklom
– Základy: betón
– Stav objektu: veľmi dobrý

K dispozícii sú fotografie z výstavby, revízna správa k elektrike a komínu.

Rád vám chatu ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14030
 • Celková rozloha:
  2551.00 m2
 • Rozloha:
  84.00 m2
 • Cena:
  114990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "(REZERVOVANÉ) NOVO POSTAVENÁ CHATA, POZEMOK 2551m2, VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ, BYTČA – SETECHOV"