(REZERVOVANÉ) 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, DVE BYTOVÉ JEDNOTKY, ŽILINA – STREČNO

179990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v obci Strečno, iba 8km od krajského mesta Žilina. V tichej ulici mimo hlavnej cesty.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento dom je ihneď obývateľný s veľmi dobrou dispozíciou.

Dom:
Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinu. V roku 2008 bolo rekonštruované podkrovie, kde vznikla nová samostná bytová jednotka a odvtedy je dom využívaný na dvojgeneračné bývanie. Od kolaudácie v roku 1970 tiež dokázané, že je dom dobre navrhnutý, postavený a obstál v užívaní rodiny.

Na prízemí je priestranná kuchyňa so špajzou a jedálňou. Dve izby. Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Samostatné WC. Do každej miestnosti prízemia ako aj do pivnice a do podkrovia domu je samostatný vstup z priestrannej chody. Prízemie je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave. Rekonštrukciou prešla kúpeľňa. Elektrika je tu v medi.

Podkrovie nebolo obytné. V roku 2008 sa kompletne rekonštruovalo a vznikla tú 2-izbová bytová jednotka s kuchyňou, dvoma samostatnými izbami a kúpeľňou spojenou s WC. V rámci rekonštrukcie bola v podkroví urobená nová elektorinštalácia, rozvody vody a odpadu a čo je veľmi dôležité tak aj nový krov a strešná krytina. Z kuchyne je východ na terasu. Pod touto terasou sa na prízemí nachádza piata izba, prístupná cez vstupnú chodbu – môže slúžiť ako obytná miestnosť alebo aj ako pracovňa.

Suterén:
Dom je čiastočne podpivničený. Pivnica má celkovú výmeru 40m2 a nájdete tu miestnosť na uskladnenie zeleniny a ovocia, technickú miestnosť a ďalšie tri miestnosti.

Záhrada:
Pred domom je prístrešok pre jedno auto a možnosť zaparkovať ďalšie dve autá. Za domom sa nachádza garáž a hospodárske budovy.

Obec:
Obec Strečno sa nachádza na rozhraní Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra. Krásna príroda spolu s dvoma susediacimi hradmi tvoria výnimočný obraz v rámci Slovenska. Obec leží vo výške 360 m nad morom. Je známa predovšetkým vďaka hradu, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Prvá písomná zmienka o ňom je z roku 1316, no hrad existoval už od 13. storočia. Obec Strečno a hrad sú veľmi atraktívnymi miestami pre turistov z celého Slovenska a zahraničia. Strečno je výborným východiskom či už na pešiu turistiku alebo cykloturistiku s priamym napojením na cyklotrasu, ktorá vedie popri Vodnom diele Žilina až priamo do mesta.

Výhodou je umiestnenie domu len 1,5 km od spoločnosti Donghee Slovakia, s.r.o.

Občianska vybavenosť:
Potraviny. Základná škola. Materská škola. Pošta. Obecný úrad.

Technicky:
– 2 bytové jednotky:
– Prízemie: 3 obytné izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC
– Podkrovie: 2 obytné miestnosti, kúpeľňa s rohovou vaňou spojená s WC, terasa
– Celková úžitková plocha: 213m2 z toho:
– Pivnica: 40m2
– Prízemie: 100m2
– Podkrovie: 73m2
– Veľkosť pozemku: 491m2
– Kolaudácia: 1970
– Vykurovanie: ústredné, zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom z roku 2018
– Voda: verejný vodovod
– Kanalizácia: áno, verejná
– Elektrika: áno, 230 / 400 V
– Počet nadzemných podlaží: 2
– Počet podzemný podlaží: 1
– Garáž: áno
– Stavebný materiál: pórobetón Zemianske Kostoľany
– Okná: drevené – na prízemí pôvodné, v podkroví nové
– Strešná krytina: betónová škridla – BRAMAC
– Mesačné náklady spolu 185 Eur z toho plyn: 120 Eur, elektrika: 50 Eur, voda: 15 Eur
– Stav objektu: veľmi dobrý

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14039
 • Celková rozloha:
  491.00 m2
 • Rozloha:
  213.00 m2
 • Cena:
  179990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "(REZERVOVANÉ) 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, DVE BYTOVÉ JEDNOTKY, ŽILINA – STREČNO"