Štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe, krásne moderne zariadený, nízke mesačné náklady, 74 m2, pozemok 433 m2

247000

Prehľad

Salea-A, Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, v Slovenskom Grobe, časť Malý Raj. Rodinný dom má podlahovú plochu 74 m2 a nachádza sa na nádhernom pozemku plnom zelene, okrasných kríkov a kvetov s rozlohou 433 m2.

RD je montovaný a bol kolaudovaný v roku 2017. Jeho veľkou výhodou je odkladací priestor v podkroví, ktorý dokonale nahradí garáž, prípade záhradný domček. V dome sú všetky inžinierske siete – voda, elektrika, plyn a kanalizácia.

Kúrenie je podlahové, ale v zimnom období je dom vyhrievaný krbovými kachlami, ktoré nie len vytvoria úžasnú atmosféru, ale zvýšia teplotu v dome bez dodatočného zapnutia podlahového kúrenia.

V dome je alarmový systém a mesačné náklady na bývanie sú veľmi nízke, do výšky 100 EUR.

Dominantou domu je záhrada s rozlohou 433 m2, ktorá je plná zelene a okrasných kríkov a poskytuje dostatok možností na jeho využitie. Súčasťou je automatická závlaha s vlastnou studňou, spevnené parkovacie státie pre 2 autá a terasa s vymurovaným priestorom na grilovanie.

Rodinný dom sa predáva samostatne, ale aj ako celok a teda ponúka rôzne možnosti využitia napríklad spojiť bývanie s podnikaním alebo bývať s rodinnými príslušníkmi ale každý vo svojom dome.

Pre viac informácií alebo dohodnutie termínu obhliadky volajte na telefónne číslo 0948 522 521 alebo píšte na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  186567
 • Celková rozloha:
  433.00 m2
 • Rozloha:
  74.00 m2
 • Cena:
  247000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe, krásne moderne zariadený, nízke mesačné náklady, 74 m2, pozemok 433 m2"