Nádherný dvojdom v Slovenskom Grobe na pozemku s rozlohou 861 m2, rôzne možnosti využitia

490000

Prehľad

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj dvojdom v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj. Každý dom má podlahovú plochu 74 m2 a pozemok má celkovú rozlohu 861 m2.

RD sú montované a boli kolaudované v roku 2017. Veľkou výhodou je odkladací priestor v podkroví, ktorý dokonale nahradí garáž, prípade záhradný domček. V domoch sú všetky inžinierske siete – voda, elektrika, plyn a kanalizácia.

Kúrenie je podlahové, ale v zimnom období je dom vyhrievaný krbovými kachlami, ktoré nie len vytvoria úžasnú atmosféru, ale zvýšia teplotu v dome bez dodatočného zapnutia podlahového kúrenia.

V oboch domoch je alarmový systém a mesačné náklady na bývanie sú veľmi nízke, do výšky 490 000 €.

Záhrada s rozlohou 861 m2 je plná zelene a okrasných kríkov a poskytuje dostatok možností na jej využitie. Súčasťou je automatická závlaha s vlastnou studňou, spevnené parkovacie státie pre 4 autá, terasa s vymurovaným priestorom na grilovanie a tiež prekrytá terasa, ktorú môžete využiť aj počas veterných a dáždivých dní.

Rodinný dvojdom sa predáva ako celok a teda ponúka rôzne možnosti využitia napríklad spojiť bývanie s podnikaním alebo bývať s rodinnými príslušníkmi ale každý vo svojom dome. V prípade, že máte záujem iba o jeden z domov, ponúkame aj takúto možnosť predaja.

Pre viac informácií alebo dohodnutie termínu obhliadky volajte na telefónne číslo 0948 522 521 alebo píšte na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  186568
 • Celková rozloha:
  861.00 m2
 • Rozloha:
  148.00 m2
 • Cena:
  490000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Nádherný dvojdom v Slovenskom Grobe na pozemku s rozlohou 861 m2, rôzne možnosti využitia"