Nová cena! Dvojizbový byt v novostavbe v Chorvátskom Grobe, 48 m2, obklad do kúpelne v cene bytu!

135000
0.00 m2

Prehľad

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj nový 2 izbový byt v Chorvátskom Grobe.
Byt má rozlohu 48 m2 a predáva sa v štádiu holobyt, takže máte možnosť dokončiť si ho podľa vašich predstáv. Je vhodný ako štartovacie bývanie pre pár, rodinu s dieťaťom, ale tiež ako nadštandartný byt pre jednotlivca. Obklad do kúpelne je zahrnutý v cene bytu.

Dispozične byt pozostáva z obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou a má rozlohu 27,5 m2, čo v rámci priestoru umožňuje komfortné stretnutie priateľov, rodiny a známych. Samostatná izba má veľkosť 11,5 m2, takže do nej môžete umiestniť aj vstavané skrine. Kúpelňa je spojená s wc (4,6 m2) a plánuje sa tu osadiť sprchový kút. Pred vstupom do bytu je komora, ktorá slúži ako technická miestnosť s priestorom pre plynový kotol.

V obývacej izbe je veľké francúzske okno, ktoré byt dokonale presvetlí a poskytne nádych elegancie. K bytu prislúcha priestranný balkón s rozlohou 2,6 m2.
Výhodou bytu je jeho lokalita v obci Chorvátsky Grob, v okolí len dvoch novovystavaných bytových domov, v rámci ktorých sa s počtom prisťahovaných rodín môže vytvoriť úzka komunita ľudí a priateľov. Byt sa nachádza na začiatku obce a tým umožňuje rýchle napojenie na diaľnicu D1.

Obec Chorvátsky Grob poskytuje plnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, lekár, lekáreň, ihriská, rôzne športoviská, fitness centrum a cyklotrasy v krásnej prírode.

Ak máte záujem vidieť byt osobne, kontaktujte ma na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk a rada si s Vami dohodnem termín obhliadky.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  186957
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  48.00 m2
 • Cena:
  135000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Nová cena! Dvojizbový byt v novostavbe v Chorvátskom Grobe, 48 m2, obklad do kúpelne v cene bytu!"