ZÁZRIVÁ – CHATA BLÍZKO LYŽIARSKÉHO STREDISKA KOZINEC

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj CHATU v ZÁZRIVEJ, ktorá bola dispozične riešená ako dve samostatné bytové jednotky, evidovanú na LV ako rodinný dom. Daná nehnuteľnosť bola využívaná na prenájom. Kapacita chaty je pre 10 ľudí a dispozične je rozdelená na päť spální, tri spoločenské miestnosti a dve kuchyne. chata je obkolesená prírodou blízko vleku so širokou možnosťou športových aktivít (lyže, bežkovanie, bicykel, turistika…)

Úžitková plocha danej nehnuteľnosti je 210 m2, z toho prízemie 125 m2 a podkrovie 85 m2.Pozemok o výmere 998 m2 je dostupný z miestnej komunikácie (udržiavaná aj v zime) až priamo ku chate, na tomto pozemku sú dve hospodárske budovy, ktoré slúžia na odkladanie vecí spojené s údržbou chaty a starostlivosť o okolie
Chata je napojená na vlastnú studňu a žumpu + miestna voda z blízkeho rezervoáru, okruh vody je napojený na filtráciu. O teplotný komfort sa postará ústredné kúrenie + obojživelný výmeníkový krb na drevo a centrálnym elektrickým kotlom s možnosťou ovládania cez mobilný telefón .

Dispozícia chaty: pre ucelenú predstavu sa virtuálne poprechádzajte po tejto útulnej chate, taktiež si môžete pozrieť zábery z dronu (už čoskoro) a mať tak predstavu aj o širšom okolí.

VÝHODY:
– NOVÁ STREŠNÁ KRYTINA
– LOKALITA
– POZEMOK 998m2
– CELOROČNÝ prístup až k chate
– MOŽNOSŤ ihneď k nasťahovaniu, alebo k prenajímaniu

pre viac informácií o danej nehnuteľnosti ma kontaktujte:
INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk
naša realitná spoločnosť SaleA zabezpečí komplet právny servis a samozrejmosťou je hypotekárne poradenstvo

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13517
 • Celková rozloha:
  998.00 m2
 • Rozloha:
  210.00 m2
 • Cena:
  0
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "ZÁZRIVÁ – CHATA BLÍZKO LYŽIARSKÉHO STREDISKA KOZINEC"