Rezervované! 6 izbový rodinný dom,Chorvátsky Grob, podlahová plocha 174 m2, pozemok 448 m2

459900

Prehľad

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v krásnej lokalite v Chorvátskom Grobe, ktorý Vás očarí hneď na prvý pohľad.

Rodinný dom je postavený z tehly a zateplený doskami z expandovaného polystyrénu hrúbky 10 cm. Strešná krytina je hliníkový falcovaný plech a tepelná izolácia krovu má hrúbku 30 cm. Dom je postavený z kvalitných materiálov, plastové okná (3 sklá) a tiež vchodové dvere vysokej kvality. RD je napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia).
Kúrenie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s boilerom (150 l), pričom na prízemí je podlahové teplovodné kúrenie a na poschodí sú radiátory.

Veľkou výhodou domu najmä v letných mesiacoch je klimatizácia s chladiacou jednotkou v každej izbe. V zimných mesiacoch oceníte krb v obývacej miestnosti s prieduchmi na poschodie. V dome je zabezpečovací systém a tiež elektricky ovládané exterierové žalúzie.

Dispozične dom pozostáva z prízemia a vrchného poschodia spolu s podlahovou plochou 174 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, wc spojené s technickou miestnosťou, priestranná dielňa s podlahovou plochou 15,4 m2 a s výstupom na terasu. Dominantou prízemia je krásny otvorený priestor kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou o výmere 56 m2.
Poschodie poskytuje dokonalé oddelenie nočnej časti domu od dennej. Nachádzajú sa tu štyri samostatné izby, pričom jedna z nich má šatník s plochou 5,8 m2, kúpelňa s wc a miestnosť, ktorá slúži ako odkladací priestor (3,56 m2).

Príjemnú atmosféru domova dotvára pozemok s rozlohou 448 m2, ktorý je plný zelene, ovocných a okrasných kríkov, stromov a kvetov. Samozrejmosťou je posuvná elektrická brána a vstupná bránka s videovrátnikom, automatické zavlažovanie s vŕtanou studňou s čerpadlom a veľký priestor na parkovanie pre 4 autá. Na pozemku sa nachádza zateplený záhradný domček s rozlohou 11,5 m2, ktorý určite oceníte. Vyvýšené záhony z debniacich tvárnic vytvárajú úžasné spojenie elegancie a ich praktického využitia.

Rodinný dom sa nachádza v obci Chorvátsky Grob, časť Čierna voda, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť ako školy, škôlky, potraviny, lekáreň, detské a športové ihriská. Potraviny COOP Jednota sú v pešej vzdialenosti od domu (do 4 min), taktiež autobusová zastávka a cyklotrasy, ktoré využijete rekreačne s deťmi, alebo na šport, vzhľadom na ich napojenie na cyklodráhu okolo hlavného mesta.

Nenechajte si újsť príležitosť a dohodnite si termín obhliadky na telefónnom čísle 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  187429
 • Celková rozloha:
  448.00 m2
 • Rozloha:
  174.00 m2
 • Cena:
  459900
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rezervované! 6 izbový rodinný dom,Chorvátsky Grob, podlahová plocha 174 m2, pozemok 448 m2"