(REZERVOVANÉ) BUNGALOW 4+KK S KRYTOU TERASOU, SVEDERNÍK – LIPOVÁ ALEJ

Prehľad

Sme v obci Svederník, v novej časti Lipová Alej. Iba 12 minút autom od centra mesta Žilina.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento dom má hneď niekoľko výhod. Je to novostavba. Nízkoenergetická. Dokončená, zariadená a pripravená na nasťahovanie. Ideálna dispozícia. Krytá a zasklená terasa. Súčasťou terasy je aj úložný priestor na bicykle, lyže, prípadne iné športové potreby. Parkovanie vo dvore pre 3 autá. Preto neváhajte a príďte si pozrieť osobne možno práve váš nový domov.

Dom:
Poctivá tehlová stavba typu bungalow s dispozíciou 4+kk. Dobre zateplená. Komfort zabezpečuje elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej miestnosti. Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi. Kuchyňa spojená s obývacou izbou. Z obývačky si môžete pohodlne vyjsť na krytú a zaskelnú terasu. Cez leto si viete terasu úplne otvoriť. Atmosféru na terase aj v obývacej izbe vám spríjemní biokrb. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a umývadlom spojená s WC. Druhé samostatné WC je pri vstupe do domu. Dve samostatné detské izby. V jednej detskej izbe je vstavaná skriňa. Spálňa so vstavanou skriňou.

Dostatok úložného priestoru vám zabezpečia tak vstavané skrine (vstupná chodba, spálňa, detská izba) ako aj samostatný šatník, úložný priestor pri terase a pochôdzne podkrovie o výmere 22m2.

Záhrada:
Záhrada je upravená s novým trávnikom a vyvýšenými záhonmi. Na polievanie vám bude slúžiť 350 litrová nádrž na zachytávanie dažďovej vody. Pri dome sa nachádza aj záhradný domček na náradie. Pozemok je celý oplotený.

Parkovanie:
Vo dvore – pre 3 autá.

Občianska vybavenosť obce:
Obec Svederník leží 10 km severozápadne od Žiliny. Rozprestiera sa na úpätí Nízkych Javorníkov, v úseku údolia rieky Váh. Priame dopravné napojenie na centrum žilinskej aglomerácie je zabezpečené štátnou cestou II/507. V obci máte Materskú školu, potraviny, detské ihrisko.

Technicky:
– Dispozícia: 4+kk
– 1 x samostatné WC
– 1 x kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom spojená s WC
– Celková úžitková plocha: 86m2
– Terasa: krytá a zasklená o výmere 24m2
– Podkrovie: 22m2
– Zastavaná plocha: 123m2
– Veľkosť pozemku: 306m2
– Vykurovanie: podlahové – elektrické, každá miestnosť má svoj termostat
– Ohrev vody: elektrický bojler o objeme 60 litrov
– Fotovoltika:
Osem fotovoltických monokryštalických panelov AWG 370 W a hybridný menič GoodWe 3648-EM 3680W 230V/48V 1 fázový doplnený
dvoma batériami LiFePO4 Pylontech US2000B Plus 48V 50Ah 2,4kWh CANBUS.

Batérie sa za slnečného dňa plne nabijú za približne 2 hodiny. V letných týždňoch sa produkcia dokáže dostať bez problémov cez 100
kWh. Kapacita batérií bez problémov pokryje ohriatie vody v 60-litrovom elektrickom bojleri, čo postačuje na večernú hygienu pre 5 ľudí.
Ročná spotreba elektriny klesla približne na 65% (z 8,6MWh na 5,6MWh), pri dodržaní základných návykov v rámci vysokých a nízkych
tarifov. Elektrické rošty vykurujú podlahy dostatočne, stabilne sú nastavené na 21,5 °C (samé sa prestavia na 19°C v silnom tarife).

– Voda: verejný vodovod
– Kanalizácia: áno, verejná
– Elektrika: áno, 230 / 400 V
– Rok kolaudácie: 2019
– Stavebný materiál: tehla
– Zateplenie: áno – polysterén
– Okná: plastové – 6-komorové s izolačným trojsklom
– Mesačné náklady: 100 Eur (elektrika: 90 Eur, voda: 10 Eur)
– Energetický štítok: A (nízkoenergetický objekt)
– Stav objektu: novostavba typu bungalow

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14436
 • Celková rozloha:
  306.00 m2
 • Rozloha:
  86.00 m2
 • Cena:
  0
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "(REZERVOVANÉ) BUNGALOW 4+KK S KRYTOU TERASOU, SVEDERNÍK – LIPOVÁ ALEJ"