Kompletne zrekonštruovaná chata z altánkom v krásnom prostredí Štiavnickch vrchov ( Banská Hodruša).

220000

Prehľad

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj chatu v horskom prostredí Štiavnických vrchov (Banská Hodruša) s pozemkom o výmere 2053m2.Chata sa nachádza v príjemnom prostredí pod horou s potôčikom. Záhradu s altánkom a stromy, majiteľ zveril do rúk záhradným odborníkom a je citlivo skombinovaná s terasou na bazén a murovanou drevárňou. Za potôčikom je priestor na behanie pre tých najmenších. Tiež pekne porobené chodníky ktoré vedú až nad chatu kde je jaskyňa.
Dispozícia chaty je tiež s citom vytvorená. Po vstupe do chaty po ľavej strane sa nachádza kuchyňa zo sporákom a veľkou chladničkou. Po pravej strane je obývacia miestnosť s krbom. Oproti dverám je záchod, kúpeľňa(s podlahovým kúrením) a sprchovým kútom , oproti kúpeľni je technická miestnosť s kúrením.
Po točitých drevených schodoch sa dostaneme do podkrovia kde sú dve spálne. Za chatou je ešte jedna miestnosť kde je odložený bazén a je tam priestor pre odkladanie bicyklov, lyží a ostatného športového náradia.
Pre budúceho majiteľa je už Tiež prípravné palivové drevo.
Tato vkusne zrekonštruovaná chata sa predáva aj z nábytkom a zariadením.
Okolie Banskej Hodruše ponúka mnoho športových ale aj turistických zážitkov. V lete možnosť kúpania v okolitých jazerách kde sa dá aj rybárčiť a v zime sa dá lyžovať na v neďalekom Salamandra rezort.
Súčasťou našich služieb je právny servis až po zavkladovanie na kataster a v prípade potreby aj finančné poradenstvo.
Všetky informácie Vám rád poskytne realitný maklér Tibor Paulík. Bližšie informácie na t.č. :0907 631 214, prípadne mailom na adrese paulik@salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  187835
 • Celková rozloha:
  2053.00 m2
 • Rozloha:
  98.00 m2
 • Cena:
  220000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Kompletne zrekonštruovaná chata z altánkom v krásnom prostredí Štiavnickch vrchov ( Banská Hodruša)."