Rezervované! Nádherný, kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Zlatých Klasoch, 67 m2 plus balkón a pivnica, 3D obhliadka

129000
0.00 m2

Prehľad

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj elegantný trojizbový byt s rozlohou 67 m2 v obci Zlaté Klasy. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej sa kládol dôraz na každý detail. V cene bytu je zahrnutá aj kuchynská linka s kvalitnými spotrebičmi s predĺženou zárukou, ktorá je už v štádiu riešenia.

V byte sú nové vodovodné a elektrické rozvody, vymenené radiátory, zaizolovaná podlaha, na ktorej sú v obývacej izbe a spálňach drevené parkety, izolované znížené stropy a nové omietky. Okná sú nové, plastové, pričom v kuchyni a obývačke je parapeta z umelého kameňa a veľkou výhodou bytu sú smart exteriérové žalúzie regulovateľné cez aplikáciu, podobne ako osvetlenie v celom byte.

V byte je klimatizácia a v rámci rekonštrukcie boli vymenené všetky interiérové dvere na bezfalcové dvere najvyššej kvality a tiež vchodové dvere, ktoré sú zvukotesné s viacbodovým uzamknutím a elektrickým vrátnikom.
Kúpelňa je obložená krásnym dizajnovým obkladom, sanita značky Villeroy Boch a výhodou je jej podlahové a netradičné stropné elektrické vykurovanie.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej je umiestnený na mieru vyrobený nábytok, nádherne zariadenej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou a dvoch samostatných izieb. K bytu prislúcha balkón o výmere 2,2 m2, ktorý je tiež prerobený (nová podlaha aj zábradlie) a pivnica (6,6 m).

Obec Zlaté Klasy poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, v blízkosti bytového domu sú potraviny, detské ihrisko a reštaurácia.

Mesačné náklady sú nízke, vo výške 129 000 € pre dve osoby. Byt je nadštandardný, krásne zariadený a určite sa oplatí vidieť ho naživo, preto neváhajte a dohodnite si obhliadku na t.č. 0948 522 521 alebo napíšte mail na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  187928
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  67.00 m2
 • Cena:
  129000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rezervované! Nádherný, kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Zlatých Klasoch, 67 m2 plus balkón a pivnica, 3D obhliadka"