Kompletne zrekonštruovaná chata z altánkom v krásnom prostredí Štiavnickch vrchov ( Banská Hodruša).ˇ~Znížená cena~

215000

Prehľad

Váš partner v realitách Salea predstavuje chatu uprostred malebných Štiavnických vrchov, na pozemku 2053 m². Vaše nové útočisko v prírode, kde si každý voľný ale aj pracovný deň môžete užívať čerstvý horský vzduch, súkromie a pokoj. A čo viac? Táto chata je dokonalým miestom pre začínajúcich majiteľov nehnuteľností, ktorí túžia po úteku z mesta.

Prečo si Zamilujete Túto Chatu?

Záhrada ako z Rozprávky: Máte svoj vlastný kútik prírody s altánkom, kde si môžete vychutnávať kávu. Záhradu pre vás profesionálne navrhli odborníci, takže je plná zelene a trvalkových kvetov s terasou pri bazéne a dreváreň na náradie alebo zimné večery pri ohni.
Prírodný Raj pre Deti: Za chatou je potôčik a priestor na hry, ktorý poteší každého turistu či dobrodruha.

Chata Plná Pohodlia:

Po vstupe nájdete útulnú kuchyňu s veľkou chladničkou a sporákom – ideálne pre vaše kulinárske experimenty. Obývačka s krbom je stvorená na spoločné chvíle. A nezabudlo sa ani na modernú kúpeľňu s podlahovým kúrením.
V podkroví sa ukrývajú dve spálne, kde sa budete cítiť ako na dovolenke každú noc.

Zábava a Relax v Okolí:

Banská Hodruša a okolie ponúka aktivity pre každého: od kúpania v jazerách, cez rybolov, až po zimné radovánky na lyžiach v Salamandra rezorte.
Žiadne Starosti s Kúpou:

Súčasťou predaja je všetko potrebné vybavenie a nábytok. Plus, ponúkame právny servis až po finálny zápis do katastra a ak potrebujete, poradíme aj s financovaním.
Chcete Vedieť Viac?

Pre viac detailov alebo osobnú prehliadku kontaktujte Tibora Paulíka na čísle 0907 631 214 alebo na paulik@salea.sk.
Táto chata nie je len nehnuteľnosťou, je to začiatok vášho nového života v súlade s prírodou. Nechajte sa inšpirovať a urobte prvý krok k vašemu snu už dnes!

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  188486
 • Celková rozloha:
  2053.00 m2
 • Rozloha:
  98.00 m2
 • Cena:
  215000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Kompletne zrekonštruovaná chata z altánkom v krásnom prostredí Štiavnickch vrchov ( Banská Hodruša).ˇ~Znížená cena~"