REZERVOVANÉ! NA CENE MOŽNÁ DOHODA! EXKLUZÍVNE! Rodinný dom s krásnou prírodou na okolí, výmere 685m2, Víglaš, okr. Detva

195000

Prehľad

Salea realitný partner ponuka na predaj dvojpodlažný rodinný dom situovaný v obci Víglaš na pozemku o rozlohe 685 m². Dom je postavený z moderných materiálnou pripojený zo septiku na verejnú kanalizáciu, plyn, verejným vodovod a s medenými el. rozvodmi a vybavený elektrinou so zdrojom napätia 230V a 400V. Vykurovanie je riešené ústredným systémom, ktorý zahŕňa možnosť využitia plynu, elektriny a pevného paliva. Teplá voda je zabezpečená zo zásobníka teplej vody z vyššie uvedených zdrojov . Dom je zabezpečení záložným zdrojom v prípade dlhodobého výpadku elektrickej energie.
Dom disponuje kúpeľňou vybavenou vaňou a keramickým umývadlom, na spodnom podlaží a oddeleným WC od kúpeľne, zatiaľ čo na vrchnom podlaží je WC spojené so sprchou. Na vrchnom podlaží je pripráva na kuchyňu ktorá je nevyužívaná. Steny sú omietnuté a v kuchyni na spodnom podlaží sa nachádza kombinovaný sporák s plynovým ohrievačom na varenie a elektrickou rúrou. Strecha domu je pokrytá strešnou krytinou BRAMAK a vonkajšia omietka je z brizolitu.
V dvojpodlažnom dome s dvomi samostatnými vchodmi sa nachádza aj keramická pec v obývacej miestnosti. Vedľa vchodu z prednej strany je na prízemí je terasa. Dom bol kolaudovaný v roku 1995.
Záhrada je udržiavaná s ovocnými stromami a k oddychu je aj zhotovený altán. Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Viac informácií podá maklér skutova@salea.sk, alebo na tel. čísle 0944052013. Cena 195000 eur.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  188712
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  0.00 m2
 • Cena:
  195000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "REZERVOVANÉ! NA CENE MOŽNÁ DOHODA! EXKLUZÍVNE! Rodinný dom s krásnou prírodou na okolí, výmere 685m2, Víglaš, okr. Detva"