ŽILINA ČASŤ BÁNOVÁ – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ROZDELENÝ NA 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izbový rodinný dom v Bánovej na pozemku o celkovej výmere 650m2, daná nehnuteľnosť je rozdelená na 2 samostatné bytové jednotky, takže umožňuje bývanie pre 2 rodiny. V roku 2015 bol dom kompletne a vkusne zrekonštruovaný a riešený ako dom s dvoma bytovými jednotkami. Celý dom je podpivničený s množstvom úložných možností a v pivnici sa nachádza aj celé technické zázemie (práčovňa, kotol, filter na vodu, posilňovňa, priestor na odkladanie bicyklov.

DISPOZÍCIA DOMU:

PRÍZEMIE:
Zo vstupnej chodby ( tu sa nachádza priestor na odkladanie vecí a vstavaná skriňa) sa dostanete do priestorovo veľkorysej kuchyne, ktorá je kompletne a moderne zariadená, z tohto útulného priestoru sa dostanete do kúpeľne, spálne a do štýlovej obývačky ktorú prehreje nielen elektrické kúrenie, ale aj krbová vložka ktorá svojím teplom spríjemní posedenie v tejto miestnosti a teplo sa dostane cez prieduchy aj do ostatných izieb.

POSCHODIE:
Zo vstupného schodiska je vpravo jedna veľká detská izba, priamo oproti schodisku je druhá izba a vľavo od schodiska je situovaná kuchyňa a vpravo od kuchyne je tretia izba, na tomto poschodí ja aj samostatná kúpeľňa s vaňou.

pre Vašu ucelenú predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti si v kľude pozrite 3D SCAN a v prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.

INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk,
spoločnosť SaleA okrem právnych služieb, zabezpečuje v prípade potreby aj hypotekárne služby…

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13812
 • Celková rozloha:
  650.00 m2
 • Rozloha:
  260.00 m2
 • Cena:
  0
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "ŽILINA ČASŤ BÁNOVÁ – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ROZDELENÝ NA 2 BYTOVÉ JEDNOTKY"