MODERNÝ 6-IZBOVÝ DOM, PODLAHOVÁ PLOCHA 200m2, ŽILINA – POVAŽSKÝ CHLMEC

299990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj moderný 6-izbový rodinný dom o podlahovej ploche 200m2. Výborná lokalita – iba 5 minút od centra Žiliny – mestská časť Považský Chlmec.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 640m2. Šírka pozemku približne 12m a dĺžka 53m. Zastavaná plocha: 120m2. Podlahová plocha: 200m2.

Aktuálne je dom v stave pripravenom na rekonštrukciu. Vizualizácia ukazuje ako môže vyzerať váš nový domov. Je navrhnutá po konzultácii so statikom a odborníkmi v stavebníctve. Predajná cena domu zahŕňa jeho aktuálnu cenu + rekonštrukciu v rámci vizualizácie. K dispozícii mám pripravený rozpočet jednotlivých rekonštrukčných prác, ktorý si spolu vieme prejsť pri osobnej obhliadke.

Dispozícia domu: Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza veľká obývacia izba spojená s kuchyňou o výmere 46m2, s možnosťou východu na terasu. Hosťovská izba, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a vstupná chodba. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza otvorený priestor, kde je možné si urobiť oddychovú miestnosť, dve detské izby, rodičovská spálňa so šatníkom a kúpeľňa spojená s WC. Dom je čiastočne podpivničený. Pivničné priestory sú plánované na technické zázemie a práčovňu.

Inžinierske siete: Elektrika, plyn, verejný vodovod a studňa s úžitkovou vodou. Odpad je riešený žumpou. Kanalizácia je podľa územného plánu v tejto časti obce naplánovaná na rok 2025. Aktuálne je dom napojený na verejný vodovod, elektriku a kúrenie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom.

Výhody: moderný dom s podlahovou plochou 200m2, rovinatý pozemok o výmere 640m2, centrum mesta vzdialené iba 5 minút autom, MHD.

Rád vám doplním informácie a ukážem dom na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14475
 • Celková rozloha:
  640.00 m2
 • Rozloha:
  200.00 m2
 • Cena:
  299990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "MODERNÝ 6-IZBOVÝ DOM, PODLAHOVÁ PLOCHA 200m2, ŽILINA – POVAŽSKÝ CHLMEC"