1-IZBOVÝ BYT, 2 x LOGGIA, HLINY VI. – BAJZOVA ul.

103990
0.00 m2

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Hliny VI. v Žiline. Tento byt je ideálny pre mladý pár, ktorý chce mať všetko potrebné hneď poruke. Vhodný je aj ako investičný byt s možnosťou prenájmu.

Výhody bytu:
– Celková výmera 35m2
– Slnečný byt orientovaný na južnú stranu
– 2 veľké zrekonštruované loggie prístupné z kuchyne aj izby – každá o výmere 4,2m2 (3,3m x 1,28m)
– Murované jadro
– Nová elektroinštalácia v jadre
– Plastové okná so žalúziami
– Plávajúca podlaha v izbe, dlažba v kuchyni a chodbe
– Nový výťah, nové stúpačky, zateplený bytový dom
– Pivnica v suteréne

Bytový dom:
Byt sa nachádza na 4./7. poschodí v panelovom bytovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 1970. Bytový dom je zateplený, má nový výťah, nové stúpačky a zrekonštruované loggie. Dispozíciu 1+1 – viď pôdorys. Rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2007.

Lokalita:
Byt sa nachádza na sídlisku Hliny VI. v Žiline, kde je všetko potrebné na život. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, detské ihrisko, pieskovisko, potraviny, zástavky MHD, reštaurácia, kaviarne a stojisko zdieľaných bicyklov BikeKIA. Všetko máte dostupné peši do pár minút.

Mesačné náklady:
Mesačné náklady pre jednu osobu sú 97 Eur, ktoré zahŕňajú aj náklady na vodu a údržbu bytového domu. Elektrika a plyn sa platia zvlášť a predstavujú 14 Eur a 5 Eur mesačne.

Kontaktujte ma:
Ak hľadáte práve takýto byt, zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14484
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  35.00 m2
 • Cena:
  103990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "1-IZBOVÝ BYT, 2 x LOGGIA, HLINY VI. – BAJZOVA ul."