Kompletne prerobený 4 izbový byt v Žiari nad Hronom časť ETAPA znížená cena.

118000
0.00 m2

Prehľad

Salea – Váš partner v realitách, ponúka na predaj 3,5 izbový vkusne prerobený byt v osobnom vlastníctve. Rozloha bytu je 83,8m2, je situovaný v hornej časti Žiaru nad Hronom (časť ETAPA) a nachádza sa na 5/ 5 poschodí. Je kompletne prerobený a dobre udržiavaný s novým dispozičným riešením. Jedná sa o slnečný byt s orientáciou miestností na všetky svetové strany: kuchyňa + obývačka na severovýchod, špajza + spálňa + detská izba na juhozápad. Príjemné bývanie je podporené aj peknými výhľadmi na Kremnické vrchy, alebo Vtáčnik. V kuchyni je moderná vstavaná rohová linka so zabudovanými spotrebičmi. Kúpeľňa a WC (Geberit) sú samostatne. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút. Súčasťou bytu je aj veľká špajza (1,7×4,8m) s oknom, ktorá ponúka možnosť prerobenia na ďalšiu izbu. V detskej izbe je samostatný priestor využívaný ako počítačová miestnosť, ale môže byť využitý napr. ako šatník. Nové sú podlahy, zárubne, ako aj všetky interiérové dvere, omietky a znížené stropy s úsporným LED osvetlením. Byt sa predáva s nábytkom a zariadením po dohode s majiteľom. K bytu patrí veľká murovaná pivnica a nachádza sa tu aj kočikáreň a spoločná miestnosť, kde je možné sušiť prádlo. Údržba spoločných priestorov je súčasťou mesačných nákladov.
Samotný bytový dom prešiel v roku 2018 rozsiahlou rekonštrukciou. Bol kompletne zateplený (vrátane spoločných priestorov a strechy), prístup je bezbariérový, výťahy boli vymenené za väčšie (pre 8 osôb) a všetky vchody bytového domu sú monitorované kamerovým systémom. Byt je od námestia Matice Slovenskej vzdialený asi 7min. cesty pešo a v blízkom okolí (do 5min.) je kompletná občianska vybavenosť – škôlka, škola, potraviny, nemocnica, obchodné centrum, zastávka prímestských liniek aj MHD spojov. Parkovanie je pred bytovým domom.
V prípade záujmu Vám všetky informácie rád poskytne realitný maklér Tibor Paulík t.č.: 0907 631 214, alebo mailom na paulik@salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189175
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  83.80 m2
 • Cena:
  118000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Kompletne prerobený 4 izbový byt v Žiari nad Hronom časť ETAPA znížená cena."