RAJECKÉ TEPLICE – ŠTYLOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Prehľad

SaleA Váš realitný partner Vám exkluzívne ponúka na predaj vkusný, veľkorysý 4 izbový Rodinný dom osadený na rovinatom, slnečnom pozemku o celkovej výmere 515m2 v Rajeckých Tepliciach časť Konská vzdialený len 5 minút pohodovou chôdzou od vyhľadávaných kúpeľov APHRODITA. Ponúkaná nehnuteľnosť bola skolaudovaná 12/2006 a predáva sa aj so zariadením tak ako vidno na fotkách, celová zastavaná plocha je 154m2
Vďaka precíznej realizácií a aj kvalitnými materiálmi pri výstavbe, môžeme tento dom nazvať ako bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi , čo odzrkadľujú aj nízke mesačné náklady 4 člennej rodiny na úrovni 0 €.
Súčasťou domu je aj garáž o výmere 20m2 s otváraním na diaľkové ovládanie a vstupom do rodinného domu.
Na udržiavanom trávnatom pozemku je priestranný altánok s krbom + jazierko + množstvo okrasných drevín, kríkov, treba už len chuť a pokračovať v udržiavaní tejto peknej záhrady.

DISPOZÍCIA DOMU:

Prvé Nadzemné podlažie:

Zo vstupnej chodby vpravo sa dostanete do samostatnej izby, oproti vchodovým dverám je kúpeľňa so sprchovým kútom a vstavaným šatníkom, vľavo je prechod do veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou (jedálensky stôl) , kde je aj samostatná špajza, z obývacej miestnosti sa dá prejsť aj na vonkajšiu terasu prekrytú markízou, na tomto podlaží je aj schodisko, ktorým sa dostanete na druhé nadzemné podlažie. Súčasťou tohto podlažia je samostatná garáž so vstupom do domu.

Druhé Nadzemné podlažie:

Na tomto poschodí sú 2 veľké izby s výmerami 29m2 + nadštandardný šatník a druhá izba o výmere 24m2, obe izby majú samostatné loggie, na tomto poschodí je samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, a miestnosť na odkladanie vecí, ktorá môže slúžiť aj ako šatník.

Pre ucelenú predstavu o ponúkanom dome môžete mať ak sa virtuálne poprechádzate po dome 3D SCAN

VÝHODY:

– POHODOVÉ BÝVANIE
– LOKALITA
– KRÁSNA udržiavaná záhrada
– NÍZKE mesačné náklady 170€/4 dospelé osoby
– Garáž
– BEZ nutností investícií na Vaše nové bývanie

INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk
naša spoločnosť zabezpečuje komplet právny servis a samozrejmosťou je aj hypotekárne poradenstvo

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13867
 • Celková rozloha:
  515.00 m2
 • Rozloha:
  230.00 m2
 • Cena:
  0
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "RAJECKÉ TEPLICE – ŠTYLOVÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM"