4izbovy Bungalov 128m2 na pozemku 633m²

248900

Prehľad

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky rodinný dom typu bungalov v obci Košúty okres Galanta kraj Trnavský.

Bungalov v kvalitnom prevedení, s nádhernou záhradou, komfortnou terasou s troma parkovacími státiami pred domom za elektrickou bránou a skladovým domčekom na náradie.

Samostatne stojaci dom v novo vybudovanej ulici disponuje veľkorysým pozemkom a privátnejším exteriérom. Celý pozemok má výmeru 633 m2.

EXTERIÉR / ZÁHRADA
Záhrada bola navrhnutá a realizovaná tak aby nebola záťažou a slúžila na oddych. Na záhrade je vlastná studňa. V priestore je vyvedené osvetlenie, elektrina a pitná voda. Záhrada je výmerou štedrá a ponúka výsadbu drevín. Na uloženie záhradného náradia slúži skladový domček v kúte záhrady. Pred domom sa nachádzajú tri parkovacie státia s bránou na elektrické ovládanie v plote zabudovaný videovrátnik a hotové spevnené plochy.

RODINNÝ DOM
Dom ponúka spolu 4 obytné miestnosti – obývaciu izbu, kuchyňu, tri spálne, kúpeľňu, samostatnú toaletu a technickú miestnosť. Zastavaná plocha je 128 m2 a úžitková plocha je 114.10 m2 a čista úžitková plocha bez zádveria a terás je 88.07m². Rodinný dom je novostavba z roku 2019, nachádzajúca sa v novovybudovanej ulici.

Po vstupe do domu sa na pravej strane nachádza samostatná toaleta s umývadlom, technická miestnosť s elektrickým bojlerom 80l. Následne po ľavej strane vstup do samostatných izieb a kúpeľňa s vaňou, práčkou a predprípravou na sprchový kút. Chodbou sa presúvame do pravej časti domu, kde sa nachádza obývacia izba s otvorenou dispozíciou kuchyne a jedálne s výstupom do záhrady. V ľavej časti domu sa nachádza prechodová chodba so vstupom do tretej izby s východom na vlastnú krytú terasu.

Inžinierske siete – elektrina, vodovod, internet a kanalizácia. V dome je predpríprava na alarm a kamerový systémom. Vykurovanie v dome je elektrické podlahové regulovane termostatmi v každej miestnosti.

Základy domu sú betónové, zvislé nosné konštrukcie sú z tehál a dom je zateplený 15 cm polystyrénom. V dome sú inštalované plastové okná s trojvrstvovým zasklením. Sieťkami proti hmyzu a elektrickými žalúziami.
Podlahy sú laminátové a v izbách sú hotové vstavané skrine.

PREČO SI VYBRAŤ TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ?
Rodinný dom v tichej novovybudovanej ulici s ukončenou výstavbou je skutočne príjemné a zabývané prostredie, nízke prevádzkové náklady.
Ktoré sú mesačne 150eur.
Interiér si vie majiteľ zariadiť podľa seba a môže spokojne bývať, relaxovať a užívať si čas s rodinou a priateľmi. Majiteľ bude ušetrený od premýšľania ako vyriešiť exteriér, záhradu a parkovanie.
Voľný čas môžete tráviť aj na bicykli na ktorý môžete nasadnúť priamo na poľnej ceste, ktorá je za domom a vedie do Vozokany a do Čiernej vody.

Obec Košúty disponujú základnou občianskou vybavenosťou ako pošta, škôlka, potraviny, reštaurácia, mäsiar, kaderníčka….časté spoje MHD.
Výborná lokalita s dostupnosťou do väčších miest.
Bratislava do 40 minút autom.
Galanta 8 minút.
Sládkovičovo 4 minúty.

Oslovila Vás táto ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať zodpovieme vám všetky otázky ohľadom rezervácie, výstavby a financovania. Pripadne vás oslovilo spracovanie ponuky a mali by ste tiež záujem? Som tu pre Vás

Info :0918685901
bartikova@salea.sk
Mojou prioritou je vaša spokojnosť.
Zabezpečujeme kompletný právny servis a pomoc s financovaním a vybavením HU.
S nami máte svoje nové bývanie bez starostí a za najlepších podmienok!

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189401
 • Celková rozloha:
  633.00 m2
 • Rozloha:
  118.00 m2
 • Cena:
  248900
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "4izbovy Bungalov 128m2 na pozemku 633m²"