Rezervované!Veľký rodinný dom so záhradou, hospodárskou budovou altánkom a garážou o výmere 1074m2 v obci Kosirín.

167000

Prehľad

Salea, Váš partner v realitách, Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom. Rodinný dom sa nachádza v tichej modernej ulici obce Kosorín. Bol skolaudovaný v roku 1977. K domu vedie asfaltová cesta. Dom je zhotovený z moderných materiálov, jeho rozmery sú 12x10m . V záhrade je prístrešok spojený s letnou kuchynkou a hospodárskou budovou pre hydinu. Altánok vedľa domu umožňuje príjemné posedenie v tieni hrozna, po práci, či v období voľna. Trávnatý pozemok okolo domu o rozlohe 404m2 je udržiavaný. Záhrada za domom je takisto udržiavaná a ponúka ovocné stromy, maliny a iné plodiny, jej výmera je 670m2.

Cez predné vchodové dvere sa dostaneme do chodby, ktorá umožňuje vstup do garáže pre jedno auto. Z chodby sa ide do kúpeľne so sprchou a WC. Hneď vedľa je práčovňa, ktorá by sa dala prerobiť na kuchyňu. Prízemie ponúka ešte ďalšie dve miestnosti – samostatné spálne. Schodisko je vybavené výťahovým kreslom pre zťp a smerom na horné podlažie je presvetlené sklobetónom. Dverová posuvná prepážka umožňuje v zimných obdobiach oddeliť obytný priestor na poschodí od schodiska. Zo schodiska je vstup aj do pivnice, kde sa dajú uskladniť zásoby, ale aj úroda zo záhrady. Na hornom podlaží sa nachádzajú dve detské izby /jedna aj s balkónom/, kuchyňa, obývacia izba, spálňa s balkónom, priestranná kúpeľňa s vaňou a so sprchovým kútom. Mesačné náklady sú cca 167 000 €. Možná dohoda.
Možná výmena za 4izb.byt.

Súčasťou našich služieb je právny servis až po zavkladovanie na kataster a v prípade potreby aj finančné poradenstvo. Všetky informácie Vám rád poskytne realitný maklér Tibor Paulík. Bližšie informácie – paulik@salea.sk alebo na t.č.: 0907 631 214.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189423
 • Celková rozloha:
  1047.00 m2
 • Rozloha:
  120.00 m2
 • Cena:
  167000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rezervované!Veľký rodinný dom so záhradou, hospodárskou budovou altánkom a garážou o výmere 1074m2 v obci Kosirín."