Nízkoenergetická Novostavba Rodinný dom 4+1 400m2 Dvorníky Pod Ráblom pri Hlohovci

190841

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4+1 typu bungalov o výmere 400m2, v radovej zástavbe bytového komplexu POD RABLOM, situovaného na Južnom okraji obce Dvorníky s orientáciou na svetové strany (JZ) a (SV). Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn, elektrika). Zastavaná plocha 130m2, úžitková 111m2, s možnosťou bývania-december 2023 (kolaudácia zabezpečená). Nehnuteľnosť spadá do energetickej triedy A0, vysokokvalitné technické prevedenie (podlahové vykurovanie využitím tepelného čerpadla zaručuje nízku energetickú náročnosť), predpokladané náklady:100€/mesiac. Novostavba spĺňa všetky požadované štandardy, moderný interiér a premyslená dispozícia poskytuje komfort bývania pre každého člena rodiny, je rozdelená na dennú a nočnú časť, detaily virtuálne približuje vizualizácia rodinného domu + pôdorys. Všetky otázky zodpovieme a technické informácie poskytneme telefonicky, alebo osobne v rámci obhliadky komplexu a rodinného domu priamo namieste výstavby.
Technické informácie:
stavebný materiál (Porfix 30mm, tepelná izolácia obvodového muriva minerálna vlna 16mm), vnútorné priečky (150mm), strecha väzníkový krov s kvalitnou plochou strechou, hydroizolácia strechy-Fatrafol, podlahové kúrenie (zdroj – tepelné čerpadlo „vzduch/voda“), plastové okná + dvere s výstupom na terasu (trojsklo – farba biela), rekuperácia vzduchu, retenčná nádrž, oplotenie.
Výhodou: predpríprava na krbové kachle + komín, realizácia spevnených plôch na parkovanie a terasu. Bonusom: 3x parkovacie miesto v cene nehnuteľnosti.
Rodinný dom je v ponuke v štádiu:
„holodom“ (omietky + vymaľovanie, elektroinštalácia + vypínače, okná + exteriérové dvere)
„štandard“(obklady + keramická dlažba, laminátová podlaha, sanita – kúpeľňa (toaleta, umývadlo, vaňa + batéria, prípadne presklenený sprchový kút)
„nadštandard“ (kuchynská linka + vstavané spotrebiče)
Rezervovaním nehnuteľnosti zhotoviteľ garantuje výšku ceny, nepodlieha inflačnému rastu.
Kúpou rodinného domu si doprajete kúsok raja v pokojnom prostredí, v srdci prírody a lesa.
Rozrastajúca sa Obec Dvorníky ponúka komplexnú občiansku vybavenosť (MŠ.ZŠ, Pošta, Zdravotné stredisko, Supermarket, pohostinstvá, príležitosti pre voľno časové aktivity).
Vyrastajúci moderný komplex plne uspokojí požiadavky aj náročného klienta (zhotoviteľ garantuje dokončenie komunikácie + chodník, vysadenie zelene, realizáciu verejného (osvetlenia, rozhlasu a kamerového systému).
Dostupnosť autom: mesto Sereď (15 minút), Trnava (15 minút), Hlohovec (15 minút), Piešťany (25 minút), Nitra (30 minút), spojenie s okolím–autobusová doprava, pripoj na D1 a D2. INFO: kosutova@salea.sk, Tel. č.:0911544948.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189441
 • Celková rozloha:
  400.00 m2
 • Rozloha:
  111.00 m2
 • Cena:
  190841
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Nízkoenergetická Novostavba Rodinný dom 4+1 400m2 Dvorníky Pod Ráblom pri Hlohovci"