Veľmi pekný rodinný dom, vhodný aj na chalupu, neďaleko je Podhájska, 120 m2, garáž, bazén, rekonštrukcia, Maňa, okr. Nová Zámky

139000

Prehľad

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je 2284 m2, Maňa, okr. Nové Zámky. Podhájskaje vzdialenácca 10km. Kto chce kľud, súkromie, garantujem Vám, že to tu nájdete. V dome sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC, 2 izby a zimná záhrada, ktorá slúži aj ako obývačka. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: zrekonštruované drevené okná, dvere, podlahy, na stropoch sú priznané hrady, nové rozvody elektrika, voda, odpad je vyvedený do žumpy, kúrenie je v každej miestnosti elektrické, kde si viete nastaviť teplotu cez aplikáciu v telefóne. K dispozícii je aj keramická pec na drevo a v zimnej záhrade je urobená pec, na ktorej viete aj variť+ je tam aj udiareň. V kúpeľni je vaňa, umývadlo, WC, dlažba a obklad, ohrev vody je bojlerom. V kuchyni je nová kuchynská linka, dlažba a obklad, dostatok miesta na stolovanie. Dom sa predáva aj s nábytkom, doplnkami, ktorý vytvára čaro chalupy, Strecha sa tiež rekonštruovala, nový odkvapový systém. Chodníky sú vydláždené a na dvore sa nám nachádza masívne sedenie s ohniskom na opekanie. Okolie domu je vkusne upravené s výstavbou okrasných drevín, kvetov. Súčasťou domu je dielňa, malá pivnica a garáž, Za domom sa nachádza bazén, náraďovňa, dreváreň- všetko je na novo urobené. Pozemok je celý oplotený. V záhrade sú vysadené ovocné stromy a kríky. Energetický certifikát nie k dispozícii. Viac info na adrese skutova@salea.sk, alebo na tel. čísle 0944052013. Cena 139 000 €.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189455
 • Celková rozloha:
  2284.00 m2
 • Rozloha:
  120.00 m2
 • Cena:
  139000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Veľmi pekný rodinný dom, vhodný aj na chalupu, neďaleko je Podhájska, 120 m2, garáž, bazén, rekonštrukcia, Maňa, okr. Nová Zámky"