Novostavba štvorizbového mezonetového rodinného domu v Hubiciach, 105 m2, pozemok 350 m2

195000

Prehľad

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj mezonetový štvorizbový RD v Hubiciach. Podlahová plocha domu je 105 m2, nachádza sa na pozemku rôznych veľkostí (od 300 m2 do 385 m2) a je súčasťou dvojdomu.

Dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dokončenia do štandardu. V cene je zahrnutá aj úprava exteriéru a to tri parkovacie státia, chodníky okolo domu, priestranná terasa a kvalitné oplotenie pozemku z troch strán. Súčasťou ceny je tiež oplotenie medzi dvomi bytovými jednotkami, ktoré poskytne dostatočné súkromie pre každého z majiteľov.

RD je postavený z kvalitných materiálov – tehla, zateplený polystyrénom s hrúbkou 20 cm, takže výborne drží teplotu a v lete sa neprehrieva. Má kvalitné okná a tiež vstupné dvere do domu.
Kúrenie je podlahové, zabezpečene tepelným čerpadlom a vďaka tomu sú náklady na bývanie naozaj nízke.
V dome je predpríprava na krb, klimatizáciu aj exteriérové žalúzie, ktoré môžu v lete výrazne pomôcť k udržaniu teploty v dome.

Dispozične dom pozostáva z dvoch poschodí. Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, izba, kúpelňa s wc a na poschodí Vás očaria dve izby, pričom jedna z nich má plochu až 21,4 m2, kúpelňa, wc a miestnosť, ktorú môžete využiť ako sklad, technickú miestnosť alebo šatník.

Výhody domu:
– výška mesačných nákladov, ktorá môže byť nižšia ako v trojizbovom byte.
– dom sa predáva v štádiu holodomu a tak máte možnosť realizovať svoje predstavy a vytvoriť si bývanie podľa seba.
– v cene domu je započítané parkovanie, terasa ako aj oplotenie domu z troch strán a vyrovnanie pozemku, čo minimalizuje ďalšie náklady týkajúce sa exteriéru.
– skvelá lokalita domu v časti, kde je veľa nových rodín, ľudia sa tu sťahujú aby unikli pred ruchom mesta, vznikajú tak nové komunity a priateľstvá.
-pozemok, ktorý nevyžaduje veľa práce na jeho údržbu a zároveň poskytne dostatočný priestor na kúsok zelene, pestovanie a hlavne na oddych po práci, ktorý je viac ako potrebný.

Obec Hubice poskytuje základnú občiansku vybavenosť vrátane potravín, školy, materskej školy, reštaurácie Old School, zastávky autobusu, miestneho úradu, futbalového ihriska či parku. Z obce je výborný prístup do Bratislave vďaka rýchlemu napojeniu na R7.

Pre bližšie info a dodhodnutie termínu obhliadky volajte na 0948 522 521 alebo píšte na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189481
 • Celková rozloha:
  350.00 m2
 • Rozloha:
  105.00 m2
 • Cena:
  195000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Novostavba štvorizbového mezonetového rodinného domu v Hubiciach, 105 m2, pozemok 350 m2"