Rodinná Vila s vnútorným bazénom, saunou, dvojgarážou a veľkým pozemkom pri Galante

580000

Prehľad

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na predaj Rodinný dom/ Rodinnú vilu o výmere 440 m2, ktorá sa nachádza na pozemku o výmere 2296 m2 v obci Dolné Saliby pri Galante a Šali. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2018 a je nadštandardne vybavený. Dispozícia domu si viete pozrieť aj na našej stránke v inzeráte kde si viete pozrieť 3D virtuálnu prehliadku domu pre lepšiu predstavu. Dispozícia: vstupná chodba, wc s umývadlom, vstup do dvoj garáže, kuchyňa so špajzou a výstupom na terasu, veľká obývačka s bio krbom a výstupom na terasu ( klimatizácia), technická miestnosť, detská izba, druhá detská izba, kúpeľňa s vaňou, sprchou, dvojumývadlom a wc, miestnosť kde sa nachádza solárium a umývadlo, samostatný šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom wc a dvojumývadlom, spálňa s biokrbom a výstupom na terasu ( klimatizácia), vnútorný bazén s prelivom, protiprúdom a masážnymi tryskami 7,5 x 3,5 m, parná sauna, suchá sauna, sprcha a výstup na terasu s bazéna.

Podkrovie domu bolo dokončené v roku 2019/2020. Dispozícia: schody, vstupná hala, 3 izby ( obývačka, spálňa a izba /herňa) 2x klimatizácia, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, samostatné wc, sklad.

Na pozemku sa nachádza studňa na polievanie, trávnik je zavlažovaný automatickou závlahou. Vzadu v záhrade sa nachádzajú záhony na pestovanie zeleniny, detské ihrisko pri terase, zóna s ohniskom na opekanie. Dom má dve terasy, jedna zastrešená s posedením kde viete tráviť čas s rodinou a priateľmi pri grilovaní s tieniacimi elektrickými roletami a druhá ktorá je otvorená pri bazéne napr. na opaľovanie. Na pozemku sa nachádzajú okrasné kriky a stromy, ovocné stromy, vinič. Osvetlenie na plote. Kovaná elektrická brána pri vstupe na pozemok, parkovacia plocha na ďalšie autá pred garážou.

Technické údaje domu: Dom je postavený z tehly a je zateplený, plastové okná hnedej farby, kúrenie v dome je podlahové teplovodné na plynový kotol na prízemí a na poschodí je elektrické podlahové kúrenie. V časti kde sa nachádza bazén je rekuperácia, teplovzdušné kúrenie a podlahové kúrenie. V dome sú vonkajšie elektrické rolety v spacích izbách. V dome sú kamery, alarm a klimatizácie. V dome sú dva plynové kotle – jeden je na prednú časť domu druhý na zadnú časť domu. Na streche sa nachádza fotovoltaika 10 kW , elektrická virtuálna batéria.

Info: Veľmi dobrá lokalita na bývanie, dobré občianske vybavenie obce, základná škola, materská škola, 3x potraviny, knižnica, kultúrny dom, reštaurácia, cukráreň, futbalové ihrisko, autobusová zastávka atď.

Mesačné náklady na bývanie: 200 € plyn, elektrina 100 € ( inak fotovoltaika), voda 20-30 €.

Cena dohodou, ponúknite. Kontaktujte ma na 0902 208 854 alebo na pulcova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189551
 • Celková rozloha:
  2296.00 m2
 • Rozloha:
  440.00 m2
 • Cena:
  580000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rodinná Vila s vnútorným bazénom, saunou, dvojgarážou a veľkým pozemkom pri Galante"