Priestranný 4-i Rodinný dom ,166m2, Vozokany.

195000

Prehľad

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii , ktorá prebehla od základov v roku 2021.
Rodinný dom sa nachádza v obci Vozokany okres Galanta kraj Trnavský.

INFORMACIE K DOMU

Dom bol postavený v roku 1970 má zvýšené základy, je murovaný z pálených tehál a prístavba z pórobetónových kvádrov. Obvodové múry boli kompletne podrezané a bola osadená nová hydroizolácia. Dom je zateplený 7 cm polystyrénom. Okná sú plastové s trojskom. Dvere sú taktiež plastové. V interiéri boli vymenené rozvody elektriky a vody , na novo urobené a vyrovnané podlahy. V dome je položená dlažba a v izbách laminátové podlahy.
Strecha na dome bola kompletne vymenená a zateplená. Má plné pochôdznu povalu.
Prístupová cesta bola vybetónovaná. Chodník pred domom a na dvore je zo zámkovej dlažby. Nové vstupné brány. Pozemok je kompletne oplotený.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Úžitková plocha domu je 145m2.
Zastavaná plocha je 166m2
Dom je čiastočne podpivničený,(cca 20m2) nachádza sa tu technická časť a sklad.
Kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler. Dom je vykurovaný radiátormi a riadený centrálnym termostatom. V letných mesiacoch chladenie klimatizáciou.
Náklady na bývanie sú 190eur/m.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza aj funkčná studňa. Na oknách sú sieťky a plastové žalúzie. Rozvody
video vrátnika ,TV a internetu.

INFORMÁCIA K POZEMKU

Rodinný dom je široký 18m a dlhý 22m.
Dom je postavený v prednej časti pozemku, pred domom sa nachádza obecná predzáhrada v užívaní. Za domom je oplotený, dvor so studňou a spevnené vybetónované plochy pre terasu alebo letné sedenie.

Celková rozloha pozemku je 700 m2.
Nehnuteľnosť je situovaná v centre obce v bezprostrednej blízkosti obecného úradu a kostola. Dom sa nachádza na začiatku slepej ulice ktorá vedie k ramenu čiernej vody.

Názor makléra:
Po tom, čo dom prešiel kompletnou renováciou nevyžaduje už žiadne ďalšie zásahy. Nachádza sa v obci s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, a s dobrou dostupnosťou do väčších miest ponuka kľudné bývanie a útek o ruchu veľkomesta. S cyklotrasou ktorá začína pri dome a vedie lesom popri ramene rieky čierna voda ,nájde svoje pokojné miesto, ktoré sa dnes tak ťažko hľadá.
Pozrite si video a 3D prehliadku ktorá je súčasťou inzerátu.

OBEC VOZOKANY
Je vzdialená od okresného mesta Galanta len 10 minút autom. Mesto Sládkovičovo je vzdialené taktiež do 10 minút.
Obec má dobru občiansku vybavenosť Obecný úrad, pošta, knižnica, materská škola, potraviny, reštaurácia.

Oslovila Vás táto ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať zodpovieme vám všetky otázky ohľadom rezervácie, výstavby a financovania. Pripadne vás oslovilo spracovanie ponuky a mali by ste tiež záujem? Som tu pre Vás

Info :0918685901
bartikova@salea.sk
Mojou prioritou je vaša spokojnosť.
Zabezpečujeme kompletný právny servis a pomoc s financovaním a vybavením HU.
S nami máte svoje nové bývanie bez starostí a za najlepších podmienok!

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189553
 • Celková rozloha:
  700.00 m2
 • Rozloha:
  145.00 m2
 • Cena:
  195000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Priestranný 4-i Rodinný dom ,166m2, Vozokany."