Romantická chalupa v obci Važec o celkovej rozlohe 268 m2

110000
268.00 m2

Prehľad

Ak si chcete užiť voľný čas, poprípade ak chcete zameniť rušné bývanie v meste za kľudné v lone prírody, tak Salea-Váš partner v realitach ponúka do predaja rodinný dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie v obci Važec o celkovej rozlohe 268 m2. RD je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený.Základy domu sa dátujú cca okolo roku1924. Celková obnova domu prebehla v roku 2010, okrem strechy, ktorá ostala s pôvodnou zachovalom betónovou škridlou.
Prvé vyvýšené podlažie tvorí chodba so vstupom do obývacej časti, kúpelne s WC, kuchyne, technickej miestnosti a samostatnej spálne. Druhé podlažie – podkrovia pozostávať z jednej klembovej izby a oddychovej miestnosti. Na pozemku za domom sa nachádza veľké humno. Malý, vkusne upravený dvor ponúka relax na vychutnanie si okolitej prírody..RD je napojený na všetky IS. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, ale aj kotlom na tuhé palivo. K domu ešte priáleží pozemok oprot cez cestui o rozlohe 24m2, na ktorom je postavená garáž.Táto nehnuteľnosť nevlastní enerenergetický certifikát.
Važec je dedinka položená do rúk prírody, ktorú lemujú Vysoké Tatry.Je tu neobmedzená možnosť turistiky, je tu veľa zaujímavých cyklotrás,, možnosť trávenia voľných chvíľ na námestí s parkom a zeleňou, nachádza sa tu Važecká jaskyňa. Obec je známa bohatou históriou. Viac informácii o tejto zaujímavej romantickej chalúpke a jej okolí na tel.čísle 0948678746, alebo hvizdosova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  16905
 • Celková rozloha:
  268.00 m2
 • Rozloha:
  65.00 m2
 • Cena:
  110000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Romantická chalupa v obci Važec o celkovej rozlohe 268 m2"