Trojizbový bungalov, 92m2 – zahrada 150m2 KOŠÚTY

165000

Prehľad

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky rodinný dom typu bungalov. Dom je súčasťou dvojdomu.

Tento príjemný trojizbový domček ponúka svoje teplo domova novým majiteľom. Celková výmera domu je 92m2. Bol skolaudovaný v auguste roku 2018 a jedná sa o zánovnú modernú stavbu bez potreby ďalších investícií. Dom ponúka svojím novým majiteľom hotové vstavané skrine, nové spotrebiče ako súčasť kuchyne. Teplo v dome zabezpečuje elektrické podlahové kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. V letných mesiacoch chladenie domu spríjemňuje klimatizácia.

Aktuálne je dom využívaný 3-člennou rodinou. A celkové náklady na bývanie vychádzajú do 170eur mesačne. K domu prislúchajú aj 4 parkovacie miesta pred domom s možnosťou dobudovať prípojku pre elektromobil. Jedno auto je možné parkovať aj vo dvere .Pozemok má celkovú výmeru 252 m2, je udržiavaný, kompletne oplotený čo ponúka obyvateľom dostatok súkromia.

Súčasťou domu je krytá terasa cca 20m2 . V rámci záhrady je vybudovaný záhradný domček a altánok , miesto pre bazén prípadne vírivku. Záhradný domček ponúka odkladací priestor na náradie a bicykle o rozlohe cca 15m2.
Dom sa nachádza v novovybudovanej ulici priamo v obci Košúty. Priamo v ulici sa nachádza aj nové detské ihrisko. Obec má veľmi širokú občiansku vybavenosť .

Výhody : Vstavané skrine, moderne vybavená kuchyňa. Exteriér je kompletne hotový – bol položený novy trávnik a záhradný domček z guľatiny slúži ako úložný priestor . Toto všetko Vám ponúka vysoký komfort a umožňuje okamžité nasťahovanie.

Dom aj so záhradou si môžete prezrieť pomocou 3D prehliadky, ktorá je súčasťou inzerátu.

Oslovila Vás táto ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať zodpovieme vám všetky otázky ohľadom rezervácie, výstavby a financovania. Pripadne vás oslovilo spracovanie ponuky a mali by ste tiež záujem? Som tu pre Vás

Info :0918685901
bartikova@salea.sk
Mojou prioritou je vaša spokojnosť.
Zabezpečujeme kompletný právny servis a pomoc s financovaním a vybavením HU.
S nami máte svoje nové bývanie bez starostí a za najlepších podmienok!

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189638
 • Celková rozloha:
  252.00 m2
 • Rozloha:
  92.00 m2
 • Cena:
  165000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Trojizbový bungalov, 92m2 – zahrada 150m2 KOŠÚTY"