Novostavba v Žarnovici na ulici Martina Kukučína (predpredaj)

150000

Prehľad

Novostavba rodinného domu v štádiu výstavby na Predaj (predpredaj) – Žarnovica ,ulica Martina Kukučina.

Salea váš partner v realitách ponúka novostavbu rodinného domu. Táto nehnuteľnosť sa pýši svojou výnimočnou polohou na ulici Martina Kukučina v Žarnovici, umiestnenou na svahovitom pozemku s rozlohou 414 m² a garážou pre dve autá. Čerešničkou na torte je zatrávnená strecha garáže, ktorá slúži ako bezpečné ihrisko pre vaše deti.

Popis nehnuteľnosti:
Dispozičné riešenie: Dom vás privíta zastrešeným vstupom vedúcim do zádveria a spojovacej chodby. Na pravej strane od vstupu sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou (+špajza) a jedálňou, z ktorej je možný výstup na čiastočne krytú terasu. Ponúka tiež tri izby, technickú miestnosť, kúpeľňu a WC.
Moderné a ekologické materiály: Využitie kvalitného Ytongu a trojsklových plastových okien zaručuje vysokú energetickú účinnosť a dlhodobú udržateľnosť.
Farebné a výtvarné riešenie: Elegantná kombinácia bielej omietky, sivej strešnej krytiny a drevených prvkov vytvára harmonický celok s okolitou prírodou a dopĺňa moderný charakter výstavby.
Ponúkané možnosti:

Hrubá stavba: 150 000 €
Holodom : 180,000 € (bez obkladov, dlažby, kuchynskej linky a zariadenia)
Technické špecifikácie:

Úžitková plocha: 85,35 m²
Zastavá plocha: 107m2 bez terasy
Vybavenie: Klasická vaňa a sprchovací kút, samostatné WC, kvádrové murivo z Ytongu, drevená konštrukcia krovu, sedlový krov pokrytý betónovou škridlou, kúrenie tepelným čerpadlom a krbom.
Výhody lokalit: Slnečný pozemok s nádherným výhľadom, tiché a pokojné prostredie, blízkosť školy, škôlky a možnosti pre turistiku a cykloturistiku. Možnosť kompletného dokončenia domu za príplatok.

Naše služby zahŕňajú:
Právny servis až po zavkladovanie na kataster
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte realitného makléra Tibora Paulíka na telefónnom čísle 0907 631 214 alebo na e-mailovej adrese paulik@salea.sk.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189652
 • Celková rozloha:
  414.00 m2
 • Rozloha:
  85.35 m2
 • Cena:
  150000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Novostavba v Žarnovici na ulici Martina Kukučína (predpredaj)"