Udržiavaný pozemok o výmere7000m2 na predaj nad obcou Pitelová pozemok je umiestnený v zastavanom území obce.

Prehľad

Salea, váš dôveryhodný partner v oblasti realít, má tú česť ponúknuť na predaj atraktívny a rovinatý pozemok, ktorý je aktuálne využívaný ako záhrada, ale v katastri je zaregistrovaný ako orná pôda. Tento pozemok predstavuje ideálnu príležitosť pre výstavbu chaty alebo rodinného domu v príjemnej lokalite obce Pitelová. Prístup k pozemku zabezpečuje kvalitná asfaltová cesta, čo zaručuje jednoduchý prístup počas celého roka.

Pozemok s celkovou rozlohou 7000 m² ponúka možnosť predaja aj v menších parcelách podľa vašich potrieb, čo vám umožňuje prispôsobiť si veľkosť pozemku vašim konkrétnym predstavám. Prosím, vezmite na vedomie, že náklady spojené so zameraním pozemku budú hradené záujemcom. Čo sa týka inžinierskych sietí, tie sú dostupné v blízkosti pozemku.

Pozemok sa pýši svojou výnimočnou polohou s rozmermi 195 m x 48 m a rozmermi 174 m x 34 m. Jeho hlavnými prednosťami sú slnečný charakter, mierne svahovitý terén a tiché okolie obklopené lesom, čo z neho robí ideálne miesto pre váš nový domov.

V rámci našich služieb ponúkame kompletný právny servis až po zápis do katastra nehnuteľností a v prípade potreby poskytujeme aj finančné poradenstvo. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Realitný maklér Tibor Paulík je vám k dispozícii na e-mailovej adrese paulik@salea.sk alebo telefonicky na čísle 0907 631 214. Tešíme sa na vašu spoluprácu a sme tu, aby sme vám pomohli nájsť váš vysnívaný pozemok.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  189658
 • Celková rozloha:
  7000.00 m2
 • Rozloha:
  0.00 m2
 • Cena:
  24
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Udržiavaný pozemok o výmere7000m2 na predaj nad obcou Pitelová pozemok je umiestnený v zastavanom území obce."